Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Trend plastových topánok! Prečo ich nosiť?

  %02. %05. %2018      Zo sveta módy

Prečo by sme mali a hlavne chceli nosiť plastové topánky? Tak určite preto, že sú originálne, trendy, dosť pohodlné a hlavne ľahko umývateľné! Tiež preto, že sa nohe ľahko prispôsobia, sú ľahké a krásne mäkké! Určite aj preto, že vám vydržia aj niekoľko sezón, hodia sa ku všetkým outfitom a hlavne vás len tak neomrzia! Trend plastových topánok neodmysliteľne patrí ku každoročnej jarnej aj letnej sezóne. Prečo? To už viete. A aké značky plastových topánok nájdete na našom eshope? Melissa, Zaxy a Crocs.

Plastové topánky nie sú len žabky na pláž, ktoré sa nám nechutne a bolestivo zarezávajú medzi prstami. Plastové sú napríklad aj balerínky, topánky na kline, na podpätku, čižmy, tenisky, sandále a šľapky. O čom vypovedajú aj uvedené značky.

Každá značka pre výrobu topánok používa iný materiál. Značka Zaxy a Melissa vyrábajú topánky z materiálu, ktorý sa nazýva Melflex, Melissa do neho navyše zapúšťa parfumovanú esenciu, a tak vám topánky prevoňajú nielen skrinku. Hlavne, táto špecifická ,,žuvačková" vôňa z topánok nikdy nevyprchá! Materiál Melflex je mäkký a poddajný. Niektoré topánky navyše disponujú pamäťovou vnútornou stielkou, a tak v pokoji prechodíte deň i noc.

Značku Crocs poznáme najmä vďaka na prvý pohľad, ,,škaredým" plastovým drevákom, ktoré sme si však zamilovali pre ich maximálny komfort. Značka išla ale s dobou, a tak si u nej môžete vybrať naozaj akékoľvek tvary a štýly. Od šľapiek po balerínky alebo trebárs slip-ony. Crocs pre výrobu svojich topánok používa materiál Croslite, ktorý je tiež veľmi mäkký, prispôsobivý, ale hlavne úžasne ľahký. Topánky Crocs navyše väčšinou disponujú ortopedicky tvarovanou vnútornou stielkou s masážnymi bodmi - nie sú teda zdraviu škodlivé, keď už sme pri tom, sú dokonca ekologické a pre tých, ktorí trávia na nohách celé dni množstvo hodín, prakticky nenahraditeľné.

topánky Melissa

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?