Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Totální výprodej šperků Ops! Objects

  %31. %05. %2017      Zo sveta módy

Talianska značka Ops! Objects predstavuje luxusné nadčasové šperky, vyrábané zo špeciálneho silikónového materiálu, z galvanizovanej ocele a kamienkov Swarovski. Náramky, náhrdelníky, náušnice alebo hodinky, ktorým sa dajú ľubovoľne meniť remienky. Náramky majú nastaviteľné zapínanie a všelijaké tvary. A pretože potrebujeme uvoľniť sklady, máme pre Vás MEGA VÝPREDAJ aktuálnej kolekcie.

Náramky Ops! Objects sú nutnosťou každej šperkovnice, zvlášť na leto. Oživíte nimi svoj outfit a nemusíte v rámci doplnkov vymýšľať žiadne zložitosti. K náramkom ľahko zladíte aj náhrdelník Ops! Objects v rovnakom alebo v podobnom designe a komplet podčiarknete samozrejme náušnicami Ops! Objects, ktoré vás rozžiaria.

Veľkou vychytávkou sú bezpochyby hodinky Ops! Objects Posh, ktoré majú vymeniteľné remienky, a tak ich môžete ladiť k rôzne farebným outfitom. Hodinky sú príjemné na ruku a majú univerzálne a veľmi prehľadné ciferníky. Skrátka a dobre, šperky od tejto značky sú vychytané, pristanú vám a rozhodne by vo vašom módnom svete nemali chýbať.

šperky Ops! Objects

náramok Ops! Objects

náhrdelník Ops! Objects

Inšpirujte sa naším videom na Different TV!

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?