Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Topmodelka Adriana Lima na prehliadke Desigual

  %10. %07. %2013      Zo sveta módy

V utorok 9.7. bola v španielskej Barcelone predstavená svetu kolekcia Desigual Jar / Leto 2014. Najväčším ťahákom tejto módnej akcie bola nádherná svetová topmodelka Adriana Lima.

"Som na druhom konci sveta, ale cítim sa tu ako doma. Zamilovala som si pobyt v Barcelone ..." napísala táto 32 ročná brazílska kráska na svoj Twitter.

Adriana Lima pre Desigual Adriana Lima pre Desigual

Adriana Lima a riaditeľ značky Desigual Adriana Lima a riaditeľ značky Desigual Manel Jadraque

Kolekcia Desigual Jar / Leto 2014 bola predstavená na nádhernom obdĺžnikovom móle, čiže modelky aspoň nechodili len rovno dopredu a dozadu, ale vyskúšali si tiež, či topánky na podpätku od Desigual vie zatáčať :) Môžeme potvrdiť, že vie.

Prehliadka Desigual SS14 Prehliadka Desigual SS14

Adriana Lima nesie šaty značky Desigual Adriana Lima nesie šaty značky Desigual

Aká to bude kolekcia?

Celá kolekcia s názvom FOR EVERYBODY ( "pre každého") je podla slov vedenia značky Desigual inšpirovaná plážami, California v 70. rokoch a prvky Brazílie. Mix, ktorý je na letnú kolekciu geniálny. Desigual kolekciu znova rozdelil do 3 častí:

Sex - najzvodnejšia časť kolekcie, ktorá obsahuje veľa kúskov v čiernej farbe. V tejto časti sú používané flitre a korálky v luxusnom sexi nádychu.

Fun - Časť kolekcie, ktorá je priamym napojením na pôvodnú DNA značky Desigual v jej začiatkoch. Farby, zvieracie motívy, barokové prvky, veľké kvety, ktoré nemožno okom prehliadnuť a ďalšie designy tak typické pre oblečenie Desigual.

Love - Romantická časť kolekcie s nádychom hippie plným kvetov. Kvetinové vzory vo všetkých variantoch sú luxusne prepojené s pruhmi. Napr. Desigual šaty s námorníckymi pruhmi sa návrhári nebáli kombinovať s motívom sedmokrásky a šaty vyzerajú naozaj úchvatne!

Desigual_004 Adriana Lima v kolekcii Desigual - pekná, čo? :)

Desigual_003 Adriana Lima a šaty Desigual

Myslíme, že sa už teraz na budúcu jar a leto môžeme naozaj tešiť;)

Kto je Adriana Lima?

Adriana Lima celým menom: Adriana Francesca Lima bola objavená pri nakupovaní v nákupnom stredisku vo veku 13 rokov. Úspech slávila už v 15 rokoch.

Krátko potom sa presunula do New Yorku, kde podpísala zmluvu s Elite Model Management. Jej skorá kariéra odštartovala v medzinárodných vydaniach Vogue a Marie Claire v roku 1997/1998, prácu pre Christian Lacroix, Valentino a pod. Po prvé veľké kampani, pre Anna Molinari, bola Adriana Lima zahrnutá ponukami a behom pár mesiacov sa dostala do elitného klubu najžiadanejších modeliek na svete. Hojne sa venuje aj charite a podporuje najrôznejšie svetovej nadácie.

Adriana Lima Adriana Lima

Jej kampane: Armani, BCBG, Bebe, Blumarine, BMW, Emporio Armani, Forum, French Connection, Gai Mattiolo, Gasoline, George Rech, Giorgio Armani 'Emporio Armani White' fragrance, Guess Jeans, La Perla, Maybelline, Mossimo, Swatch ' skin 'watches, TIM, Vassarette, Victoria' s Secret, Victoria 's Secret' So in Love 'fragarnce, XOXO atď.

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?