Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Topánky Zaxy - chôdza ako na obláčiku

  %26. %04. %2016      Zo sveta módy

S novým ročným obdobím prichádza do Different i nová značka - Zaxy. A keďže sa okolo tejto značky topánok spustila obrovská lavína zalíbenosti, je na čase vám topánky predstaviť. Okolo značky sa objavilo totiž niekoľko otáznikov, spojených s existujúcou značkou Mel. Kde sa značka Zaxy vzala, čo prináša nové a prečo je different? To sa dozviete v nasledujúcich odsekoch.

Značka Zaxy pochádza z Brazílie, rovnako ako obľúbená Melissa a Mel by Melissa. Čo sa týka značky Melissa , v tej sa samozrejme príchodom topánok Zaxy nič nemení - jarná a letná kolekcia je už naskladnenia u nás na Different.cz a vy ju už niekoľko týždňov milujete.

Značka Mel však prichádza s ľahkou zmenou a to takú, že sa teraz bude sústrediť už len na detskú obuv a stane sa tak detskou sekciou značky Melissa. A aby sme neprišli o nižšie ceny dámskej kolekcie plastových topánok, je tu práve nová značka Zaxy.

Tá prináša krásnu kolekciu jarných a letných topánočiek , do ktorých sa zamilujete na prvý pohľad. Topánky sú z neuveriteľne prispôsobivého materiálu, a tak krásne priľnú k nohe a vy sa už nikdy nemusíte obávať pľuzgierov. Navyše sú balerínky Zaxy vybavené vystlaná stielkou, s ktorou vám bude pripadať, že sa prechádzate po obláčiku.

telové balerínky Zaxy

Jarná a letná kolekcia značky Zaxy prináša širokú škálu balerínok všetkých farebných kombinácií, elegantné žabky aj sandálky . K nám priletela zatiaľ prvú časť tejto kolekcie a už teraz vieme, že si ju obľúbite rovnako ako my v different tíme. Balerínky sú ozdobené buď romantickú kvetinou alebo mašľou. Nájdete ich v čiernom, telovom, ružovom, modrom alebo žltom prevedení.

čierne balerínky Zaxy

Žabky sú navrhnuté v štýlovom a elegantnom štýle. Na prvý pohľad vyzerajú skôr ako papuče a môžete si ich vybrať v tyrkysovom, ružovom, čiernom, bielom alebo telovom prevedení.

tyrkysové žabky Zaxy

Posledným typom topánok, ktoré značka Zaxy ponúka, sú sandálky . Plastové sandálky sú veľmi zaujímavo riešené páskami cez špičku aj priehlavok a majú veľmi efektívne zapínanie. K dostaniu sú v klasickej čiernej alebo elegantné telovej farbe.

telové sandálky Zaxy

Za zmienku rozhodne stojí aj dievčenské kolekcie, ktorá prináša nádherné modely aj pre malé parádnice. Balerínky sú k dostaniu vo veľkostiach 25-34, a tak si vyberie naozaj každá princezná.

Dievčenské balerínky Zaxy

Brazílske Zaxy sa skrátka triafajú do našich sŕdc rovnako tak ako prvé lúče jarného slnka. A my už dávno svojich favoritov máme doma v botníku. Pozrite sa na našu ponuku a uvidíte, že neodoláte. ;) Je to totiž nadľudská úloha. Tak krásne jar všetkým differenťákům!

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?