Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Topánky Toms - kolekcia jar / leto 2016

  %31. %05. %2016      Zo sveta módy

Topánky Toms patrí medzi naše najobľúbenejšie značky. Nie je tomu tak len kvôli ich neuveriteľné pohodlnosti, ale aj ušľachtilému nápadu a úžasným designom. Poďte sa s nami pozrieť na najnovšie jarnú / letnú kolekciu pre rok 2016 a zistite, že presne toto vám dodnes vo vašom botníku chýbalo.

O dobrosrdečnosti značky Toms už vieme vďaka charitatívnemu dňu #withoutshoes, napriek tomu by sme ale radi ich úžasnú myšlienku zopakovali. Topánky Toms sú súčasťou nadácie One For On e, vďaka ktorej dostane dieťa v rozvojových krajinách topánky, s ktorými sa potom môže dostať oveľa ďalej - napríklad do chodu školskej dochádzky. Lepšej budúcnosti dieťaťa môžete dopomôcť aj vy a to práve zakúpením týchto topánok. Kúpte si topánky Toms a jedny topánky tým darujete dieťaťu, ktoré ich potrebuje.

Povedzme si ale na rovinu - topánky Toms si nekupujeme len kvôli tomu úžasnému skutku. Kupujeme je hlavne aj kvôli ich skvelému dizajnu. Obzvlášť tohtoročnej kolekcie topánok Toms stojí za to. A tak sa na ne pôjdeme pozrieť o niečo bližšie.

V dámskej kolekcii doslova nevieme, kde začať. Klasický strih obľúbených "Tomsek" môžete mať ozdobený jemným a romantickým, kvetinovým vzorom alebo jednofarebnú, modrú či ružovou látkou. Na leto sa vám môžu hodiť aj s tropickým motívom a to v tmavo modrej alebo ružovej farbe.

Neobvyklosťou sú aj dámske kúsky, ktoré nemajú typický tvar a strih topánok Toms. Na nohu totiž môžete obuť aj topánky na kline . Tie sú k dostaniu v uzavretom vyhotovení aj v štýle sandálok. Čo ale považujeme za najoriginálnejší model? Rozhodne korkové tenisky! Ľahučký a nápaditý korok, z ktorého sú tenisky vyrobené, má do seba naviac zapustené zaujímavé farby, a tak v nich budete rozhodne different!

dámske topánky Toms

topánky na kline

tenisky Toms

V pánskej kolekcii topánok Toms rozhodne nemôžeme opomenúť typický strih v tropickom motívu. Ten si totiž môžete zaobstarať aj v dámskom čísle, a tak budete so svojou milovanou polovičkou zladení naozaj do detailu. Nápadité sú však aj topánky s malými žralokmi alebo zaujímavé tenisky.

pánske Toms

pánske Toms

Ani na našich najmenších lásky značka Toms nezabúda. V detskej kolekcii je tento rok naozaj z čoho vyberať. Najštýlovejšie nám príde nápad rovnakých topánok v detskom, junior aj dámskom číslovanie s motívom americkej vlajky. Myslíme si totiž, že takto zladená rodinka nemôže zostať bez povšimnutia. Krásne sú však aj trblietavé modely, ktoré kúpite v obľúbenej koralové alebo mentolové farbe. O Detských topánkach všetkých značiek pre tento rok si môžete prečítať v different magazíne .

detské Toms

detské Toms

Pohodlné, ľahučké, štýlové a s dobrým úmyslom. Lepšie by sme topánky Toms zhrnúť nevedeli. A čo vy? Už ste si vybrali svoje dokonalé topánky na leto? Nebojte, s nami nikdy nešliapnete vedľa;) Veď ste s nami different.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?