Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Topánky TOMS

  %18. %11. %2015      Different TV CZ / SK

Toms sú topánky, ktoré majú šancu zmeniť svet. Jednoduchý nápad s obrovským potenciálom v charitatívnom štýle s názvom "One for one". Za každé topánky TOMS, ktoré si objednáte, značka daruje jedny topánky dieťaťu, ktoré je nutne potrebuje. Zakladateľ Toms totiž zistil, že sú krajiny na svete, kde deti bez topánok nesmie chodiť do školy. Chápete ten uzavreté bludný kruh? Keď nemôžem ísť do školy, nemôžem sa vzdelať a byť lepším človekom, ktorý možno zmení svoju krajinu. To všetko kvôli topánkam.

Ale teraz je tu značka topánok TOMS. Kúpte si dámské topánky alebo pánske topánky a Toms druhej daruje do chudobných krajín tým, ktoré ich potrebujú. Také fashion vychytávky, ako že sú topánky krásne ľahké, majú anatomicky tvarovanú vložku a úžasné designy? To už je len bonus.

Teraz už počasie na TOMS moc nie je, ale zima sa prehupne, bez toho aby sme ju moc zaregistrovali (aspoň dúfame) a bude tu slniečko a jar. A tam nastane chvíľa, keď obujete svoje pohodlné a krásne Tomsk a zmeníme svet. Treba len o máličko, ale zmeníme;) Keby ste chceli inšpiráciu pre zamyslenie, tak skúste blog nášho majiteľa: http://milanpolak.cz/kazdy-z-nas -Môže-zmenit-svet /

Tak si urobte radosť sebe ... a aj niekomu na druhom konci sveta treba teraz;) Potom budete mať radosť druhýkrát;) A to za to stojí, nie? Buďte different v topánkach značky Toms.

Publikoval: Milan Polák

Páčil sa vám článok?