Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Topánky Scotch & Soda - budeme trendy obaja!

  %08. %07. %2019      Zo sveta módy

Obľúbená holanská značka prichádza s novinkou vo svojom repertoári. Sú ňou topánky! Originálne, nadčasové, neodolateľné. Pýšia sa kvalitou a dizajnmi, ktoré upútajú na prvý pohľad.

Scotch Soda dámske šľapky

V kolekcii na jar/leto 2019 predstavuje značka Scotch & Soda modely, ktoré zvýraznia vašu jedinečnosť a ukážu, že sa nebojíte vyčnievať z davu. Sú nimi tenisky pre mužov aj ženy a šľapky, určené iba nežnému pohlaviu.

No povedzte sami... Napríklad Scotch & Soda tenisky pre ženy, so saténovým povrchom a stuhami miesto šnúrok. Vysoká platforma, vysoký level pohodlnosti a dizajn uchvacujúci na prvý pohľad. Ktorá žena by ich nechcela vo svojej skrinke?  

A čo pánske tenisky Scotch & Soda vo farebných kombináciách, ktoré vyvolajú rozruch v uliciach? Tie sú pre mužov, ktorí nemajú strach podčiarknuť a ukázať svoj osobitý štýl.

Scotch Soda topánky

Pretože sa leto rozbehlo na plné obrátky, sú tu dámske šľapky Scotch & Soda v niekoľkých variantoch, z ktorých rozhodne nie je ľahké si vybrať, práve kvôli tomu, aké sú vydarené.

Vyskúšajte roztopašné strapčeky, plážový look so žabkou alebo široké pásiky cez priehlavok s ikonickým nápisom Maison Scotch.

Scotch Soda papuče

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?