Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Topánky Melissa vs Mel - rozdiel?

  %12. %06. %2013      Zo sveta módy

Často sa nás pýtate aký je rozdiel medzi značkami plastových topánok Melissa a MEL. Tu Vám to jednoducho vysvetlíme.

Topánky MEL sú mladší sestričkou už veľmi svetovo známe a obľúbené značky dizajnových topánok Melissa. Preto tiež oficiálny názov tejto značky je "MEL by Melissa" a každá topánka z tejto rady má na svojej podrážke vetu "Dreamed by Melissa" (vysnívaný Melissou). Myšlienkou Melissy vytvoriť rad topánok MEL je mať jednoduchšie a lacnejšie rad plastových topánok. Obsiahnuť s ňou lacnejšie e-shopy, obchody atď., Ale nepredávať zároveň Melissu a MEL na jednom predajnom mieste.

Boty Melissa topánky Melissa

Z tohto dôvodu je kolekcia Melissa vystavená na www.DifferentFashion.cz a pre topánky Mel bol vytvorený špeciálny český e-shop www.botyMEL.cz , aby aj táto rada mohla byť slovenským zákazníkom ponúknutá;) Aj topánky Mel sú vyrobené z geniálneho materiálu Melflex . Materiál obsahuje hypoalergénne a 100% zdravotne nezávadné recyklovateľné zložky. Zásadné je jedna vlastnosť - topánky MEL nevonia! Vonia len niektoré páry a to treba brať skôr ako bonus;) vonia iba topánky MELISSA.

Tieto dve rady a ich rozdiel možno jednoducho ukázať na príklade ďalších svetových značiek. Dolce & Gabbana má svoje D & G, Versace má svoje Versus, Armani má Armani Exchange a teraz má aj Melissa svoj MEL.

Nebuďme ale vôbec pri zemi - medzi takto vyhlásené značky sa Melissa vo svete naozaj radí. Značky luxusného oblečenia ako Christian Dior, Marni, Burberry, Alexander McQueen, Fendi, Stella McCartney, Dolce & Gabbana a ďalšie využívajú tieto plastové voňavé topánky pre fotenie svojich Editorial, kampaní, robia s Melissou spoločnej módnej show atď.

Voňavé boty Melissa Voňavé topánky Melissa

Topánky Melissa sú teda luxusnejšie radom. Väčšinu z týchto topánok navrhujú svetový módny návrhári, architekti alebo dizajnéri. Najväčším príkladom je návrhárka Vivienne Westwood, ktorá už s Melissou spolupracuje niekoľko rokov. Na podobnom princípe, kedy svetový návrhár pracuje pre rozšírenú a obľúbenú značku, vznikajú spolupráca v poslednej dobe v hojnom počte - napr. Marni pre HM, Christian Lacroix pre Desigual, Versace pre HM atď. Tento model skvele funguje aj u topánok Melissa už po dlhé roky . Melissa tiež využíva materiály s rôznymi luxusnými odleskami, niektoré páry majú dve farby mašličiek na cvoček, čiže ich môžete meniť podľa outfitu atď. S Melissou na nohe jednoducho cítite, že obúvate luxusné topánky.

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?