Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Topánky Mel prilietali z Brazílie s novou kolekciou jeseň / zima 2014

  %23. %09. %2014      Zo sveta módy

Nová kolekcia jeseň / zima 2014 voňavých plastových topánok Mel, ktoré sú čím ďalej viac populárne je tu. Vďaka svojmu špeciálnemu materiálu Melflex, ktorý sa prispôsobí tvaru nohy už nebudete chcieť žiadne iné.

Mel Dreaming Topánky Mel Dreaming

Prvým typom sú tieto elegantné balerínky Mel s miernou špičkou. Na špičke je potom mašle, ktorá dodáva topánkam šmrnc. Tieto baleríny môžete vziať na akúkoľvek príležitosť. Tieto topánky MEL boli vyrobené v čiernej so sivou mašľou, vo fialovej sa svetloružovej mašľou a tmavo modré s béžovou mašľou.

Mel Popstar Topánky Mel Popstar

Ďalším typom sú tieto originálne štýlové topánky na kline. Ako už sám ich názov- Mel Popstar napovedá, budete v nich žiariť ako ozajstná hviezda. Topánky majú efektné drobné dierovanie a sú iba v tejto módnej tmavo modrej farbe, doplnené o béžovej vzory na kline. Zdobia je na členku srdiečko s logom značky Mel a pásik okolo členku. Vyššie kline je 9 cm, ale vďaka pohodlnosti ju ani nepostrehnete.

Mel Look Topánky Mel Look

Tieto atraktívne balerínky sú ďalším typom z novej kolekcie. Tieto topánky Mel majú guľatú špičku, ktorá je teraz vysoko módne a na špičke je zdobí roztomilá mašľa s logom značky v tvare srdiečka. Okolo členka je potom odnímateľný pásik. Balerínky Mel sú k dostaniu v kombinácii farieb béžovej s čiernou a svetlo modré s tmavo modrou.

Mel Pop Heart Mel Pop Heart

Ako ďalšie topánky Mel prichádza na rad obľúbené baleríny, ktoré už poznáte z predošlých kolekcií s aplikáciou výrazného srdce na špičke. Čo sa týka kombinácií farieb, môžete si vybrať buď tieto tmavo modré s ružovou a alebo šedé so žltou.

Mel Pop Mel Pop

Posledným typom sú tieto luxusné balerínky Mel sa semišovú vrchnou úpravou a textilné vnútorné stielkou. Topánky zdobí na špičke kovová aplikácia srdca. Dostupné sú v tejto elegantnej hnedej so zlatou aplikáciou, čierne so striebornou a v béžovej so zlatou.

Chcete mať pohodlné a zároveň štýlové topánky? Tak si zaobstarajte tieto krásne plastové topánky Mel z novej kolekcie jeseň / zima 2014 na: http://www.botymel.cz/ a buďte stále different!

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?