Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Topánky Mel by Melissa

  %27. %10. %2015      Different TV CZ / SK

Topánky Mel sú brazílskou značkou obuvi, a tak je určite zásadnejší ich letnej kolekcie. Každopádněi v kolekcii Jeseň / Zima 2015 si nájdete svoje zamilované kúsky. Nakombinujete je so štýlovými ponožkami, silonkami alebo legínami a budete vyzerať skvele a šik aj v jesenných mesiacoch. Navyše nikto nehovorí, že topánky kúpenej na jeseň nemôžete potom na jar vytiahnuť a mať lásku na druhý pohľad;)

Mel proste vie, čo máme radi, a tak sa opäť značka trafila presne do vkusu a štýlu, ktorý milujeme - originálne, štýlové, zaujímavé, farebné, elegantné a krásne topánky, ktoré jednoducho nejde nemilovať. Mel je mladší sestričkou plastových voňavých topánok Melissa, ktoré sú luxusnejšie radom od rovnakej spoločnosti.

Melissa je svetovo uznávaná a strašne obľúbená značka ... a topánky Mel sa veľmi rýchlo tiež dostali do povedomia a sŕdc zákazníčok po celom svete. Topánky, v ktorých tanečné celým jeseňou ... a potom na jar v nich vytančíte do ulíc znovu. A stále budete za hviezdu;) Buďte different ...

Publikoval: Milan Polák

Páčil sa vám článok?