Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Topánky Inkkas - štýlové pohodlie

  %31. %03. %2016      Different TV CZ / SK

Jar klope na dvere, ba dokonca možno aj búši a my sme samo nedočkavosťou už zaplnili e-shop novými, jarou prevoňanými kúsky. Aj váš botník by si zaslúžil nádych jari, a tak vám prinášame nádherný tip, ako to urobiť čo najviac štýlovo a pohodovo :)

V našom novom diel Different TV nájdete topánky značky Inkkas, ktoré sú nielen neuveriteľne pohodlné, ale aj štýlové a na prvý pohľad zaujímavé. O topánkach Inkkas sme vám už písali v článku, a tak nemusíme do detailu vysvetľovať krásno myšlienku "zachrániť svet" pomocou týchto topánok. Za každý predaný pár topánok Inkkas totiž spoločnosť vysadí jeden strom :) A to sa predsa oplatí, nie? Ďalšie dobrosrdečnej myšlienky nájdete v článku.

Okrem toho, že sú topánky vyrábané s dobrou myšlienkou, sú taktiež vyrábané ručne. Teda presnejšie povedané látka, z ktorej sú topánky Inkkas šité, je ručne tkaná zo známych juhoamerických materiálov tak, ako je v oblasti zvykom.

Na výber máte z klasických tenisiek na šnúrky, ale aj z "nazúvaky", ktoré sa pohodlne obúvajú pomocou gumy. Môžete si vybrať výrazné a veľmi farebné alebo naopak v tlmených farbách. Záleží len a len na vás.

Dúfame, že sa vám nás nový diel Different TV páčil, my totiž tieto diely o nových, jarných kúskoch natáčame moc radi :)

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?