Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Topánky Crocs - pohodlie nadovšetko

  %10. %03. %2016      Zo sveta módy

Topánky Crocs sa stali neodmysliteľnou súčasťou snáď každého botníku. Aj napriek tomu, že je niekto môže považovať za grobiansky módne katastrofu, nikto topánkam Crocs nemôže vziať ich pohodlnosť, ktorú žiadne iné topánky netromfne. Poďme sa teraz spoločne pozrieť na detaily topánok Crocs a na to, ako veľmi sú tieto topánky prospešné našim nohám.

Prvotným cieľom pri vzniku značky Crocs , ktorá sa začala rozvíjať od roku 2002 v USA, bolo vyrobiť vzdušnú a protišmykovou topánku pre hostí kúpeľných zariadení. Zároveň však majú mať topánky Crocs aj kladné vlastnosti zo zdravotného hľadiska. Behom chvíle sa však tento fenomén stal obrovským hitom nielen v Amerike, ale po celom svete.

Ak ste si doteraz mysleli, že topánky Crocs sú vyrábané z plastu či gumy, ihneď vás vyvedieme z omylu. Tieto topánky sú totiž vyrobené z materiálu nazývaný Croslite, ktorý je z extrudovanej živice. Vďaka tomuto zloženiu sú topánky ľahko umývateľné, zabraňujú zápachu či baktériám a taktiež sú veľmi ľahké. Klasická topánka Crocs váži okolo 280 gramov.

topánky Crocs

Poďme si ale o topánkach Crocs povedať ešte jednu zásadnú informáciu. Tieto pohodlné topánky sú taktiež vyrobené hlavne zo zdravotného hľadiska. Výborne podporujú klenbu chodidla a zaisťujú tú správnu oporu pre celú nohu vďaka spevnené päte. Vnútri nájdete aj masážne vzorka, čo je ďalšie veľké plus pre pohodlie a prekrvenie vašich nôh. V topánkach Crocs teda vydržíte stáť pokojne celý deň a nepocítite žiadnu bolesť alebo únavu nôh.

letné topánky Crocs

Okrem tých klasických topánok Crocs, ktoré poznáme v tejto chvíli už v každom farebnom prevedení, sa vďaka veľkému záujmu rozrástla ponuka o ďalšie druhy topánok. Môžete si tak zaobstarať aj originálne balerínky alebo žabky na letnú sezónu. V zime na vás čaká zateplená kolekcie s mäkkým a pohodlným kožúškom.

Topánky Crocs sú skrátka také typy topánok, ktoré ako raz okúsite, nebudete ich chcieť vyzuť. Sú totiž náramne pohodlné, pre vaše nohy nadmieru zdravé a navyše vás odpadáva starosť a starostlivosť o ich materiál.

zimné topánky Crocs

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?