Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Topánky Crocs ako ich nepoznáte

  %23. %06. %2013      Zo sveta módy

Len málo svetových módnych značiek vzbudzuje toľko rozporuplné emócie ako topánky Crocs . Jedni ich milujú, druhí naopak. Už je tomu pár rokov, čo sa aj na slovenskom trhu objavili tie zvláštne gumové topánky, tvarom pripomínajúce dreváky. Dnes už by sme len ťažko hľadali rodinu, kde aspoň jeden pár Crocs v botníku chýbajú. Napriek počiatočným rozporuplné prijatia týchto širokých Nazúváky si vybudovali na slovenskom trhu pomerne silné postavenie a nie sú už zďaleka len letné záležitosťou. Zimné modely, doplnené o hrejivý kožúšok sú ideálne na jesenné prechádzky alebo ako prezúvky. Gumáky a štýlové čižmy z brúsenej kože už ani netreba predstavovať, pretože sa jedná o veľmi praktické a pohodlné zimné obutie, najmä vďaka protišmykovej podrážke.

Topánky Crocs Huarache Topánky Crocs Huarache

Dnešnou témou sú ale predovšetkým modely z tohtoročnej kolekcie jar / leto 2013, ktorým kraľuje model Crocs Huarache vo svojich mnohých farebných variáciách. Pravda, s pôvodným tvarom Nazouváky Crocs už majú pramálo spoločného. Zostala len široká škála veselých farieb, ktoré na prvý pohľad zaujmú, a najmä použité materiály. Všetky topánky Crocs, či už tie klasické, či tenisky alebo sandálky, Vás prekvapí svojou ľahkosťou, vyznačujú sa pohodlím a funkčnosťou. Všetky topánky majú prepracovaný, ergonomický tvar, ktorý je príjemný na nohe a nešmýka. Materiál je antiseptický a veľmi jednoducho sa udržiava.

Topánky Crocs Huarache Topánky Crocs Huarache

Model Huarache je vzdušný a ľahký, ako stvorený pre teplé letné dni. Pásky sú, okrem čierneho modelu, pestrofarebné, čím sú kombinovateľné prakticky s akýmkoľvek oblečením. Ľahko zvýšený podpätok je príjemný na nosenie a stielka vás ľahko masíruje akupresúrnymi body.

Topánky Crocs Huarache Topánky Crocs Huarache

Dámy, presvedčte sa samy, že topánky Crocs už dávno nie sú len tie divné široké topánky s dierkami, ale tiež môžu byť zaujímavým a funkčným fashion kúskom vo vašom botníku, s ktorým prochodíte celé leto. A rady :-)

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?