Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

TOP 5 VECÍ O BRAZÍLSKEJ ZNAČKE IPANEMA

  %09. %08. %2019      Different TV CZ / SK

DÁMSKE TOPÁNKY IPANEMA

Nevyriešené záhady či nezodpovedané otázky sprevádzajú ľudstvo už od nepamäti. Niektoré z nich sa podarí vysvetliť, ale mnohé z nich zostanú nevyriešená. Avšak pozor! Tajný tím Differenta z oddelenia záhad si jednu takú otázku vybral a následne vyriešil. Ale nebojte, o nič strašidelné alebo inak ľakajúce nejde. Dnes sme si pre vás pripravili diel DifferentaTV o krásnej brazílskej značke Ipanema. Takže sa naozaj ničoho báť nemusíte. Snáď len možno... No skrátka, len že sa trošičku zamilujete.

Značka Ipanema už neodmyslyteľne patrí do portfólia značky na Differenta.sk. Našla si miesto u mnohých z vás a to nás veľmi teší. Z tohto dôvodu sme vám značku Ipanema chceli predstaviť o niečo viac, než ako len brazílsku značku.

Ipanema vznikla v roku 2001 v Brazílii. Konkrétne v karnevalovom meste Rio de Janeiro. Topánky Ipanema v danom roku v tomto meste začala vyrábať spoločnosť Grendene, ktorá okrem iného vyrába aj ďalšie vaše obľúbené značky Melissa či Zaxy.

Ipanema nie sú ale len tak obyčajné žabky či šľapky. Topánky Ipanema v sebe ukrývajú niečo výnimočné. Niečo, čo obdivuje a pozná celý svet. To niečo nájdete práve v už spomínanom Riu. A čože to tak môže byť? Na to už sa musíte pozrieť v našom ďalšom diele.

IPANEMA

Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?