Heureka
+421 948 079 286 (pracovné dni, 7-15)

TOP 5 VECÍ O BRAZÍLSKEJ ZNAČKE IPANEMA

  09. 08. 2019      Different TV CZ / SK

DÁMSKE TOPÁNKY IPANEMA

Nevyriešené záhady či nezodpovedané otázky sprevádza ľudstvo už od nepamäti .. Niektoré z nich sa povedú vysvetliť, ale mnohé z nich zostane nevyriešená. Avšak pozor! Tajný tím Different z oddelenia záhad si jednu takú otázku vybral a následne vyriešil. Ale nebojte, o nič strašidelného alebo inak lekácího nejde. Dnes sme si pre vás pripravili diel DifferentTV o krásne, brazílskej značke Ipanema. Takže sa naozaj ničoho nemusíte báť. Snáď len možno ... No skrátka, že sa len málinko zamilujete.

Značka Ipanema už neodmyslytelně patrí do portfólia značky na Different.cz . Našla si miesto u mnohých z vás a to nás veľmi teší. Z tohto dôvodu sme vám značku Ipanema chceli predstaviť o niečo viac, než ako brazílsku značku.

Ipanema vznikla v roku 2001 v Brazílii. Konkrétne v karnevalovom meste .... Rio de Janeiro. Topánky Ipanema v danom roku a v tomto meste začala vyrábať spoločnosť Grendene, ktorá okrem iného vyrába aj ďalšie vašu obľúbenú značku Melissa či Zaxy .

Ipanema nie sú ale len tak obyčajné žabky a papuče. Topánky Ipanema v sebe ukrývajú niečo výnimočné. Niečo, čo obdivuje a pozná celý svet. To niečo nájdete práve už v spomínanom Riu. A čo že to tak môže byť? Na to už sa musíte pozrieť v našom ďalšom diele.

IPANEMA

Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Ďalšie informácie