Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

TOP 3 VONNÉ SVIEČKY

  %06. %01. %2020      Different TV CZ / SK

K tomu, aby nastala pravá nefalšovaná zima, chýba už len a len sneh! Ešte, že aspoň mrzne a my môžeme odštartovať zimné obdobie naplno. Môžeme si užívať tie dni, kedy je nám najlepšie pod perinou. V teple domova, s dobrou knižkou, horúcim čajom a nielen tým. Dokonalosť dosiahneme vtedy, keď si zapálime ešte našu obľúbenú sviečku. Mmm!

Ak patríte medzi našich pravidelných čitateľov a monitorujúcich, určite viete, že na Differenta.sk nájdete okrem krásnych módnych kúskov aj vonné sviečky. K vašim obľúbeným patria sviečky Yankee Candle a sviečky WoodWick s dreveným knôtom. Obe tieto značky sme si zamilovali my aj vy. A vieme prečo!

Yankee Candle sú krásne farebné. Majú nespočetné množstvo variantov vôní i typov. Sviečky WoodWick vás zas uchvátia svojím dreveným knôtom, ktorý má efekt praskajúceho dreva a eleganciou.

Vôní a rôznych variant máme na webe naozaj veľké množstvo. Záleží už len a len na vás, akú si vyberiete. Aby sme vám s tým ale dokázali pomôcť, rozhodli sme sa natočiť dnešné, tak trochu osobnejšie, video. Naša štylistka Simona sa rozhodla, že vám predstaví svoj TOP 3 výber sviečok. Popíše vám ich a povie, ako na ňu pôsobia a všetko ostatné...

A teraz už je to naozaj len a len na vás. Tak majte krásny prevoňaný január 2020!

Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?