Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Toms - nová kolekcia jar / leto 2017

  %08. %03. %2017      Zo sveta módy

Značka Toms je považovaná za jednu z najviac inšpiratívnych značiek tohto storočia. Toms totiž predstavuje projekt One for One, čo znamená, že za predaj značkového produktu profitujú tretie krajiny. A tak možno povedať, že nielen pre jej dokonalé a jedinečné produkty vyrábané s láskou si Toms zamilovali ľudia po celom svete.

Láska. To je to správne slovo, ktoré módnu značku Toms vystihuje. Produkty sú totiž vyrábané s láskou a s najlepším vedomím a svedomím pomoci druhým. Pod značkou Toms si väčšina z vás vybaví atypické espadrilky a iné topánky, táto značka však vyrába napríklad aj okuliare a po celom svete sú otvorené taktiež kaviarne. Pri predaji jedného páru topánok dostane ďalší pár zadarmo niekto, kto ho potrebuje. Za predaj okuliarí môže ísť niekto na operáciu oka. A pri predaji určitého množstva kávy, daruje spoločnosť barely vody krajinám, ktoré trpia jej nedostatkom.

Skrátka a dobre Toms je jednoducho skvelý projekt a preto sme túto značku zaradili do nášho different portfólia už dávno. Tomsky milujeme, Tomsky nosíme a pretože sa blíži jar, už vám môžeme prezradiť novinky z kolekcie topánok Toms na jar / leto 2017.

Toms

Espadrilky

Novinkou sú  bezpochyby vychytanejšie espadrilky Deconstructed Alpargatas, ktoré sú vyrobené z mäkkého semišu alebo plátna, sú ľahké a uvoľnené, skvelo padnú a majú úplne nový vzhľad. S týmito kúskami vytvoríte úplne prirodzený look. topánky Toms

Nová kolekcia hrá jemnými farbami - púdrová, krémová, smotanová a béžová. Skrátka len také odtiene, ktoré vám privodia jemnú jarnú atmosféru. V novej kolekcii ale nebudú chýbať ani odvážnejšie a vzorované kúsky v podobe ikonických Alpargatas.

topánky Toms

Ďalšou novinkou sú tiež espadrilky Toms na platforme, teda opäť sa vraciame späť v čase, podobne ako u značky Melissa, a to do 90. rokov.

Sandále

Nová sezóna sa skutočne ponesie s ľahkosťou, dôkazom sú obľúbené sandále Lexie s indiánskymi motívmi alebo vychytanejšie sandále na platforme, vyrobené z veľmi ľahkého a pohodlného materiálu.

topánky Toms

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?