Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

TIPY NA VIANOČNÉ darčekov

  %21. %11. %2018      Different TV CZ / SK

TIPY NA DARČEK

Vianočný čas sa pomalými krôčikmi blíži, a preto sme si pre Vás pripravili pár tipov na vianočné darčeky pre rok 2018.

Vianoce sú v znamení pokoja, mieru a pohody, ale nám pripadá, že už tomu posledných pár rokov tak úplne nie je. Ľudia majú spojené Vianoce so stresom a s tým, že nevedia, čo komu majú kúpiť. Preto je tu nový diel DifferentTV, ktorý Vás zaručene inšpiruje. Alebo my to tak aspoň máme. Vždy keď nevieme, hľadáme, zháňame nejakú inšpiráciu a vždy ju dostaneme.

Pre tých, čo nás poznajú už dlhšiu dobu, nemusíme hovoriť, aké krásne darčeky náš eshop ponúka. Pre tých, čo možno tak úplne nevedia, tu máme malý prehľad.

Čo na Differente nájdete

 • Mäkkáče, čiže mäkké darčeky.
  Mnoho z nás si predstaví ponožky, ale pozor! V dnešnej dobe, by som si jedny naozaj prial. Happy Socks, Xpooos, alebo tiež ponožky od Calvin Klein. Vohohou!
 • EKO, čiže ekologické.
  Sú darčeky, ktoré sú ekologické a šetrné pre životné prostredie. Takým najväčším hitom sú hrnčeky KeppCup.
 • Tvrďasi, čiže trvdé darčeky.
  Nie sú to len darčeky pre chlapov alebo kutilov. Pod tvrďasmi si radšej predstavme vec, ktorá je trvdšia ako bavlna. Môžu to byť rôzne bytové doplnky do bytu. Napríklad náš kamarát Budha alebo sviečky WoodWick či Yankee Candle. 
 • Pamparádnici, čiže parádne módne kúsky.
  Tieto darčeky sú prevažne brané ako módne doplnky. U nás ich nájdete naozaj veľa, ale pozor! Idú na dračku.

No a ak ešte existujú ďalšie druhy, nebojte sa nám to napísať. Radi náš prehľad rozšírime o ďalšie, Vaše poznatky. No a čo teraz? Po skončení videa neváhajte ani chvíľku a mrknite sa k nám na shop. Veríme, že sa u nás nielen inšpirujete, ale tiež vyberiete Vianočné darčeky pre svoje okolie i pre Vás.

 

NAJKRAJŠIE darčeky

Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?