Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Tipy na jesenné outfity so značkou Desigual - 43.DÍL - DIFFERENTTV.CZ

  %25. %11. %2014      Different TV CZ / SK

Chcete niečo od Desigual a premýšľate, že by to chcelo dobre zladiť outfit? Máme pre Vás pár tipov, ako outfit z kúskov od Desigual zladiť. Obliekli sme našu Veroniku do zladených outfitov tak, ako by sme to nakombinovali my.

Urobili by ste niečo inak? Kľudne nám dajte vedieť trebárs na našom Facebooku ;) Outfity sú jesenno ladené, a tak v nich nájdete bundičky, kabáty, ale samozrejme aj ďalšie kúsky značky Desigual . Mrknite potrebné na čiernobiely kabát Desigual, ktorý je prezentovaný ako hlavný prvok tohtoročnej kolekcie Jeseň / Zima 14, a tak by nemal ujsť vašej pozornosti.

Desigual chcel asi týmto kúskom ukázať, že originálne možno byť aj bez farieb. A my s ním súhlasíme. Hoci rovnako by sme nejaký farebnejší doplnok k outfitu vždy doplnili. Ako píše naše Sales manažérka Simon Poláková na svojom módnom blogu: http://simonapolakova.cz/ceska-republika-zeme-cernych-kabatu-a-lyzarskych-bund/ ... článok o Českej republike ako krajine čiernych kabátov a športových búnd stojí za prečítanie;)

Užite si sledovanie našej módne internetovej televízie a buďte different;)

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?