Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Tipy na darčeky pre ženy

  %03. %12. %2018      Zo sveta módy

Vianoce, Vianoce prichádzajú, spievajme priateľov. Je to tak, po roku už sa nám zase blížia Vianoce. A to je čo? To je skvelý, pretože sa môžeme tešiť na veľa skvelých chvíľ s rodinou a priateľmi a hlavne, môžeme sa tešiť na darčeky. A pretože vo svete dospelých sa vie, že Ježiškovi musíme pomáhať a tiež vieme, že to hocikedy nie je jednoduché nejaký ten darček vymyslieť, prichystali sme si pre vás niekoľko typov.

V tomto článku sa môžete inšpirovať tipy na darčeky pre ženy. Najmä vy, páni, pre svoje drahé polovičky. Ale aj vy, dámy, pre svoje mamičky, babičky, dcérky, tety alebo kamarátky. Ste napajít. Poďme sa zase po roku, vžiť do predvianočný role a vybrať niečo pre ,, tie naše dievčatá ". Pretože vieme, že do veľkosti je občas zložité sa trafiť, budeme naše typy orientovať skôr na darčeky, pri ktorých nebudete potrebovať veľkosť vedieť.

pre partnerku

Ako sa hovorí, žiadnu ženu nikdy neurazil šperk trblietavý, a tak pre vás máme jasný typ v podobe šperkov talianskej značky Ops! Objects, ktoré sú osobité a netradičné. Čo ale rozhodne každú ženu poteší, je bezpochyby kabelka. Taká luxusná kabelka od značky Calvin Klein , alebo s divokými vzormi od Desigual, ale aj nadčasová O bag by od vás pod stromčekom chýbať nemala. Záleží na vkuse vašej ženy, to ale určite odhadnete.

dámska kabelka Calvin Klein

pre mamičku

Mamičku potešíte tiež nejakým vkusným doplnkom, ktorým môže byť napríklad peňaženka alebo šatku od značky Desigual . Rozhodne nič nepokazíte ani darčekovú kozmetickou sadou od značky Santoro. Ak vaša mamička rada nosí odvážne a farebné módne kúsky a vy si trúfate vybrať veľkosť, potom by ste rozhodne mali siahnuť po krásnych dámskych šatách Desigual .

dámske šaty Desigual

pre babičku

Babičku by ste mohli potešiť nejakých originálne bytovým doplnkom, či už zvolíte hrnček napríklad od značky Disaster alebo originálne sochu, set tácok alebo napríklad dekoratívny vankúš, uvidíte, že bude mať radosť. Máte doma ale babičku, ktorá rada nosí módne výstrelky, potom jej kúpte farebný šatku Desigual a alebo kabelku Anekke . Z tej bude úplne unesená.

kabelka Anekke

pre dcéru

Potešte svoju milovanú dcéru originálnymi doplnkami od značky Santoro . Kúpte jej treba celú výbavu. Výhodou značky Santoro je, že môžete jednotlivé kolekcie zbierať a máte tak tipy na darčeky od Vianoc až po narodeniny. Vyberiete si napríklad motív bábiky Ladybird a môžete svoje princeznej zaobstarať kabelku, peňaženku, batoh do školy, peračník, zošit, písacie sadu, dáždnik alebo voňavú kozmetiku.

pre kamarátku

Kamarátku potešíte bezpochyby sviečkou. Je jedno či zvolíte Woodwick alebo Yankee Candle . Obe majú niečo do seba. Obe sú vyrábané z prírodných surovín. Woodwick má navyše drevený knôt, ktorý po zapálení príjemne praská. A nielen sviečky, ale napríklad aj vosky, vonné perly, vône do zásuvky alebo do auta. Skrátka čokoľvek, čo kamarátke prevonia jej prostredie, v ktorom trávi najviac času. Krásne je, že zakaždým, keď vôňu ucíti, tak si na vás spomenie.

Yankee Candle

Veľa inšpirácie nasajete v našom diele Different TV !

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?