Heureka fb
+420 773 002 808 (pracovné dni, 9-17)

Tipy na darčeky pre mužov

  05. 12. 2018      Zo sveta módy

Vianoce sú tu. Už za necelý mesiac. A vy stále ešte nemáte nakúpené darčeky pre svoje milované? Nevadí, u nás môžete nakupovať tu a teraz a navyše pohodlne, takže nie je kam ponáhľať. A navyše vám s tým tak trochu poradíme. Nechceme totiž, aby ste sa stresovali, keď sú Vianoce hlavne o pokoji a pohode. A tak pre vás máme niekoľko tipov na darčeky. V predchádzajúcom článku sme vás inšpirovali s tipy na darčeky pre ženy, tento článok venujeme mužom. Poďme sa pozrieť na to, čo si pre nás tohtoročné Ježiško prichystal.

pre partnera

Chcete urobiť partnerovi radosť pod stromčekom? Darujte mu ponožky v tvrdej krabičke. Až mu podáte do ruky zabalený darček nebude absolútne tušiť, čo ste si na neho vymysleli a konieckoncov, až ho vybalí bude mať radosť. Ponožky sa skrátka vždy hodí, zvlášť keď je práčka tak často žerie. A ponožky od značky Happy Socks jednoznačne ocenia. Každopádne ak má váš milý rád štýlové kúsky, potom rozhodne nešliapnete vedľa originálnej čiapkou Calvin Klein alebo napríklad praktickú pánsku taškou Tommy Hilfiger .

Happy Socks

pre otecka

Je váš otecko stále vo forme? Športuje rád a často? Potom mu kúpte k pod stromček funkčné pánske tričko Under Armour a verte, že to náležite ocenia. Športovci totiž veľmi dobre vedia, že kvalitné funkčné oblečenie je na prvom mieste. Urobte si spoločnú radosť pod stromčekom a kúpte partnerovi aj sebe krásne trenky, ponožky alebo domáce papuče v rovnakom dizajne od značky Slippsy.

under Armour

pre dedka

Urobte dedkovi radosť fešáckou šálom Tommy Hilfiger. Zakaždým keď ju oblečie, si na vás spomenie, šál ho nenechá prechladnúť a navyše mu bude náležite pristane. K šále môžete vybrať ešte naviac príjemnú pánsku vôňu v podobe sviečky Yankee Candle , vďaka ktorej na vás bude myslieť nielen v zime, ale zakaždým, keď si ju zapáli.

Tommy Hilfiger

pre syna

Kúpte svojmu malému modelovi originálne chlapčenské tričko Desigual treba s motívom Star Wars, uvidíte, že aj mäkký darček bude pre neho mať obrovskú hodnotu. Vyberať ale môžete niečo na nôžky. Čo tak obľúbené topánky Crocs , ktoré využije v zime v lete, doma, na záhrade, alebo v škole.

Crocs

pre kamaráta

Priateľovi urobíte radosť ponožkami, na to zoberte jed. Je to vďačný, cenovo dostupný a vtipný darček. Ponožky proste nikto neodmietne a my pre vás máme naozaj veľký výber z nových značiek Xpooos , Tommy Hilfiger alebo Calvin Klein . A alebo mu kúpte originálne set ponožiek, treniek a domácich papúč od značky Slippsy .

Slippsy

Viac inšpirácie nájdete v našom videu na Different TV !

Publikoval: Nikol Valešová

Páčil sa vám článok?

Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Ďalšie informácie