Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Tipy na darčeky pre mužov

  %05. %12. %2018      Zo sveta módy

Vianoce sú tu. Už za necelý mesiac. A vy stále ešte nemáte nakúpené darčeky pre svojich milovaných? Nevadí, u nás môžete nakupovať tu a teraz a navyše pohodlne, takže sa nie je kam ponáhľať. A navyše vám s tým tak trochu poradíme. Nechceme totiž, aby ste sa stresovali, keď sú Vianoce hlavne o pokoji a pohode. A tak pre vás máme niekoľko tipov na darčeky. V predchádzajúcom článku sme vás inšpirovali s tipmi na darčeky pre ženy, tento článok venujeme mužom. Poďme sa pozrieť na to, čo si pre nás tohtoročný Ježiško prichystal.

Pre partnera

Chcete urobiť partnerovi radosť pod stromčekom? Darujte mu ponožky v tvrdej krabičke. Keď mu podáte do ruky zabalený darček nebude absolútne tušiť, čo ste si na neho vymysleli a konieckoncov, keď ho vybalí, bude mať radosť. Ponožky sa skrátka vždy hodia, zvlášť keď ich práčka tak často zožerie. A ponožky od značky Happy Socks jednoznačne ocenia. Každopádne, ak má váš milý rád štýlové kúsky, potom rozhodne nešliapnete vedľa s originálnou čiapkou Calvin Klein alebo napríklad s praktickou pánskou taškou Tommy Hilfiger.

Happy Socks

Pre otecka

Je váš otecko stále vo forme? Športuje rád a často? Potom mu kúpte pod stromček funkčné pánske tričko Under Armour a verte, že to náležite ocení. Športovci totiž veľmi dobre vedia, že kvalitné funkčné oblečenie je na prvom mieste. Urobte si spoločnú radosť pod stromčekom a kúpte partnerovi aj sebe krásne trenírky, ponožky alebo domáce papuče v rovnakom designe od značky Slippsy.

under Armour

Pre dedka

Urobte dedkovi radosť fešáckym šálom Tommy Hilfiger. Zakaždým, keď si ho oblečie, si na vás spomenie, šál mu nedovolí prechladnúť a navyše mu náležite pristane. K šálu môžete vybrať ešte navyše príjemnú pánsku vôňu v podobe sviečky Yankee Candle, vďaka ktorej na vás bude myslieť nielen v zime, ale zakaždým, keď si ju zapáli.

Tommy Hilfiger

Pre syna

Kúpte svojmu malému modelovi originálne chlapčenské tričko Desigual trebárs s motívom Star Wars, uvidíte, že aj mäkký darček bude pre neho mať obrovskú hodnotu. Vyberať ale môžete aj niečo na nôžky. Čo tak obľúbené topánky Crocs, ktoré využije v zime, v lete, doma, na záhrade, alebo v škole?

Crocs

Pre kamaráta

Priateľovi urobíte radosť ponožkami, na to zoberte jed. Je to vďačný, cenovo dostupný a vtipný darček. Ponožky proste nikto neodmietne a my pre vás máme naozaj veľký výber z nových značiek Xpooos, Tommy Hilfiger alebo Calvin Klein. Alebo mu kúpte originálny set ponožiek, trenírok a domácich papúč od značky Slippsy.

Slippsy

Viac inšpirácie nájdete v našom videu na Different TV!

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?