Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Tipy na darčeky na Valentína

  %08. %02. %2019      Zo sveta módy

Presne za týždeň tu máme sv. Valentína, sviatok všetkých zamilovaných, a tak je práve teraz tá správna chvíľa na to, aby sme Vám odporučili nejaké tie tipy na darčeky pre svoju drahú polovičku, pre seba, pre svojich blízkych a milovaných. Skrátka pre všetkých, ktorých máte radi. Ak sa naháňate za nápadmi, buďte v kľude, máme pre vás hneď niekoľko skvelých tipov. Poďme sa na ne teda pozrieť.

Valentín je deň, kedy by ste mali robiť romantické a ústretové gestá. Darujte svojej láske sviečku WoodWick v zábavnom odtieni s príjemnou vôňou. Žena vždy robí z domu domov, a tak vám táto sviečka bude po zapálení pripomínať praskajúci krb, vďaka drevenému praskajúcemu knôtu a nastolí tú pravú romantickú atmosféru.

sviečky Woodwick

Svoju milú rozhodne potešíte aj nadčasovým a štýlovým darčekom v podobe módneho doplnku Calvin Klein. Verte nám, že čiapkou, šatkou alebo kabelkou rozhodne nemáte čo pokaziť. Ak si trúfate na to, že odhadnete správnu veľkosť, kúpte svojej láske kvalitnú spodnú bielizeň Calvin Klein. A dajte tak darček nielen jej, ale tak trochu, sebecky, sami sebe.

Vylaďte svoju milú v typických farbách od hlavy až k päte. Kúpte si do páru napríklad roztomilé papuče od česko-slovenskej značky Slippsy, máme ich v dámskom aj pánskom prevedení. Vedľa rozhodne nešliapnete ani s luxusnou spodnou bielizňou Tommy Hilfiger a rozhodne nepodceňte kvety.

Miluje vaša žena, okrem vás, aj obľúbenú španielsku značku Desigual? Potom je pre ňu kabelka Desigual jasnou voľbou. Táto červená kráska je nielen v zábavnom valentínskom odtieni, ale oživí všetky outfity. Z vašej pani urobí kočku za všetkých okolností a navyše bude mať ešte radosť, že ste vymysleli tak perfektný darček. Na to zoberte jed.

 

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?