Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Tipy na darčeky na Valentína

  %06. %02. %2017      Zo sveta módy

Rok sa s rokom zišiel a zase tu máme Valentín. Sviatok všetkých zamilovaných i milovaných. Sviatok, ktorý sa oslavuje predovšetkým v Amerike, ale ani my nezostávame pozadu a veľmi radi rozmaznávajú a necháme sa hýčkať svojimi drahými polovičkami. A pretože možno tento sviatok prirovnať k Vianociam, pretože aj na Valentína sa vzájomne radi obdarovávame. Prinášame vám pár tipov na darčeky .

Ak si práve hovoríte, čo máte svojej drahej polovičke zaobstarať k Valentínovi, ste na správnej adrese. Nebojte my Vás nenecháme v štichu. Pohodlne sa usaďte, dajte si kávu alebo čaj, hoďte stres za hlavu a nechajte sa inšpirovať.

Darčeky pre ženy

Páni, žiadnu ženu neurazí šperk alebo kabelka. Na to ,, vemte jed ". Hlavne týmito darčeky nemáte rozhodne čo pokaziť. Tak napríklad táto originálna kabelka Desigual v romantickej červenej farbe, ktorá sa ako darček na Valentína perfektne hodí. Červená farba je odvážna a veľmi ľahko zkombinovatelná. Nie je to teda hocijaký darček , touto kabelkou svoju milú veľmi milo prekvapíte, pretože ju dodáte odvahu nosiť niečo neobyčajné, extravagantného a navyše praktického. Kabelku možno totiž tvarovať a naviac obsahuje vyberateľný vak, ktorý možno tiež samostatne nosiť ako lístoček alebo ako crossbody. Takže svoju ženu potešíte rovno dvoma darčeky .

Dámska kabelka Desigual

Ako sme už na začiatku spomenuli, tiež šperk je ideálnym darčekom pre vašu ženu. Pokiaľ chcete svoju ženu potešiť, nemusíte kupovať ťažké kovy, ani drahé kamene. Postačí nejaký originálny kúsok s oveľa decentnejšom a napriek tomu luxusnými kamienky Swarovski, ktoré zdobia napríklad šperky Ops! Objects . Ale aj iné unikátne kúsky, vyrobené z galvanizovanej ocele či nezávadné bižuretie.

Ak chcete byť skutočne originálna a trúfate si na absolútne osobné a láskyplný darček, siahnite po pyžame. Akonáhle taký darček vaša drahá rozbalí, bude dojatá. Nie je nad to, dostať od svojho partnera, pohodlné a kvalitné pyžamo, to nám verte, páni.

Dámske pyžamo Calvin Klein

Darčeky pre mužov

Milé dámy, vieme, že vyberať darčeky pre mužov nie je vôbec jednoduché, že ponožiek a treniek má váš milý plný bielizník a parfumov má toľko, že by si mohol otvoriť vlastné parfumérii. Avšak verte nám, že štýlového bielizne nie je nikdy dosť a že kvalitné a vtipné ponožky sú proste ,, in ". Preto je v našich tipoch nemôžeme vynechať. Spodná bielizeň môžete vyberať zo značiek Calvin Klein , Diesel alebo Happy Socks .

Pánske boxerky Calvin Klein

Vhodným darčekom je rozhodne košele, košele totiž z každého muža urobí gentlemana. Vyberať môžete z kvalitných a elegantných kúskov od značky Scotch & Soda a alebo z nemenej kvalitných, ale o niečo extravagantnejších košieľ Desigual . Nech už vyberiete akúkoľvek košeľu, nezabudnite ju doplniť niečím neobyčajným, napríklad motýlikom .

Scotch & Soda pánsky motýlik

Ak aj napriek tomu chcete svojho partnera očariť niečím iným a cez to osobným, darujte mu župan. Sme si istí, že po takomto darčeka vás bude milovať ešte viac. Tento župan Calvin Klein je ,, unisexový ", takže sa do neho môžete zabaliť aj vy.;)

Unisex župan Calvin Klein

Mohli by sme pokračovať ešte dlho, vybrali sme pre vás tie najštýlovejšie a najpraktickejší darčeky. Dúfame, že sme vás inšpirovali a nezostáva nám teda už nič iné, než popriať vám krásneho, láskyplného a naplneného Valentína.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?