Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Tipy na darček na Valentína

  %09. %02. %2016      Zo sveta módy

Valentín je sviatok, pri ktorom si ľudia majú dokazovať svoju lásku. A aj keď sme zástancovia toho, že láska sa má dokazovať každý deň, máme tento sviatok radi. Nielen, že máte dôvod pripraviť romantické prekvapenie pre svoju milovanú polovičku, ale tiež môžete na chvíľu zastaviť čas a uvedomiť si, ako je pre vás ten druhý dôležitý.

Dokázať to môžete napríklad darčekom vybraným na mieru vašej láske. A preto sme tu my :) Pripravili sme pre vás pár malých tipov, akým darčekom môžete urobiť radosť a aký darček sa najviac hodí práve na Valentína. Nebojte sa, na prvý pohľad otrepane vyzerajúcich srdiečok - tie predsa tento sviatok vyjadrujú. A ak zvolíte správny darček, srdiečka už ho len zaradí do kategórie "darček k Valentínovi".

Aký darček k Valentínovi je najlepším darčekom pre ženu? Každý žena predsa najviac ocenia kabelku ! Preto môžete vybrať tú najviac sa hodiaci k vašej milovanej, a alebo si nechajte poradiť od nás. My sme totiž pripravili valentínsku akciu, kde máte 10% zľavu na všetko so srdiečkom. Čo tak malú crossbody s krásnym motívom, na ktorom nechýba srdce?

kabelka Desigual

Valentínsky motív nájdete napríklad aj na svetra alebo tielku od značky Desigual. Táto španielska značka je známa práve srdcovými (i inými) vzory, a tak ju môžete využiť na valentínsky deň. Aj tu platí - nemusíte nutne vyberať zamilované motívy, pozrite sa aj po inom oblečení Desigual - žene urobí radosť čokoľvek.

tielko Desigual

Ďalšou veľkou láskou žien sú topánky. A ak chcete nájsť nápaditý a originálny darček, topánky Melissa sú to pravé. Plastové topánky sa zapustenou voňavú esenciou, navyše so zaujímavým dizajnom, sa budú perfektne hodiť na jar a leto. Ak nevyberiete žiadne z topánok Melissa, určite vyberiete z topánok Mel .

topánky Melissa

Ak sa bojíte, že netrafíte veľkosť a radšej by ste vyberali z nie toľko konkrétnych darčekov, potom máme priamo pre vás značky Santoro a Disaster. Tieto značky ponúka nespočetné množstvo kozmetických tašiek, malých kabeliek, štýlových peňaženiek a mnoho ďalšieho.

A samozrejme nezabúdame ani na tipy pre vás, milé dámy :) Vybrať ten správny darček pre muža je niekedy naozaj zložitá vec. Muži, ktorí riešia ako vyzerajú na verejnosti, sú väčšinou veľmi nároční a hlavne sú nároční na veci, čo naozaj chcú. Aj tak ale verte, že svojho milovaného dokážete prekvapiť. Buďte different ..

Pre mužov môžete vybrať originálne topánky. Ako perfektný darček odporúčame nestarnúci klasiku menom Converse a alebo našej novinku - Inkkas . O topánkach Inkkas, ktoré sú známe svojím atypickým motívom, si môžete prečítať v našom Different magazíne . Tieto topánky totiž plnia väčšiu úlohu, než je skrášľovania outfitu.

Ďalším originálnym kúskom, ktorý môžete využiť ako darček pre muža k Valentínovi, je spodná bielizeň. A nie hocijaké. Značka Happy Socks pripravila nádherné farby ponožiek aj spodnej bielizne. A ak nevyberiete z nich a predsa len je vaša drahá polovička na tú klasiku, rozhodne vyberiete z tradičného spodnej bielizne značky Calvin Klein.

ponožky Happy Socks

Veríme, že sme vás dostatočne inšpirovali. Teraz už je to len na vás;) Tak krásny deň zamilovaných všetkým!

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?