Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Tip na outfit plný mandál zdvihne náladu nielen Vám!

  %02. %09. %2013      Zo sveta módy

Nechajte sa preniesť do sveta upokojujúcich pestrofarebných mandál s outfitom od Desigual . Ich pestrofarebné pravidelné tvary si jednoducho zamilujete!

Mandala je slovo, ktoré pochádza z východu a znamená niečo ako magický kruh. Je to nadkulturní symbol rovnováhy, ktorý sa vyskytoval vo všetkých kultúrach, dobách a náboženstvách. Sú to diagramy, ktoré riešia chaos do nejakej formy. Tieto obrazce sa objavovali už v paleolite, ale aj potom v starom Egypte alebo Babylonu.

Základ tvorí farebný sveter Desigual SAS v zaujímavom športovo elegantnom štýle a tmavo modré jeansy Desigual Claudia v neutrálnom odtieni, ktorý úžasne doplní farebné vzory celého outfitu. Pre maximálne pohodlie sme zvolili baleríny Desigual Barcelona v kvalitnom prevedení, ktoré Vás vďaka pohodlnosti môžu sprevádzať aj na dlhšie prechádzky. Kabelka Macbee Gallactic Deducci podtrhuje mandalový motívy objavujúce sa na svetri a korešponduje s celým setom, ktorý dopĺňajú náramky Desigual Carry Diverdelix. Ponorte sa do meditácie a podľahnite kúzlu mandál s nami!

tip na jesenný outfit Tip na jesenný outfit.

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?