Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Tip na outfit No.8

  %26. %09. %2017      Tipy na Outfit

A máme tu ďalší diel s tipom na outfit. Tentoraz sme sa zamerali na voľnočasové aktivity, ako sú prechádzky, výlety, cestovanie, minigolf, víkend off a iné. A preto sme vybrali veľmi štýlový a hlavne úplne pohodlný outfit od značky Deha.

Módna značka Deha je talianska značka, ktorá predstavuje kúsky úplne vychytané, kvalitne spracované, štýlové, originálne, nadčasové a hlavne neskutočne pohodlné. Tých prívlastkov je veľa, ale sú oprávnené. Deha sa totiž nechala inšpirovať miestnymi tanečnicami, a tak si môžete predstaviť opravu zaujímavé strihy, netradičné kombinácie materiálov a hlavne kúsky, ktoré si môže dovoliť asi každá žena bez rozdielu veku i postavy.

Zvolili sme teda túto štýlovú mikinu Deha v antracitovej farbe a zlatými, metalickými prvkami. Mikina má unikátny, transparentná vsadku na chrbte. Strihovo má dlhšiu chrbát a atypicky tvarovaný golier. Mikinu sme doplnili tepláky v rovnakom dizajne. Oboje je vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, a tak sa vám táto investícia naozaj oplatí. Celý outfit, sme doplnili kúsky od španielskej značky Desigual . Napríklad štýlovým koženkovým batôžkom v čiernej farbe, takisto so zlatými, metalickými prvkami.

Južanské národy totiž vedia, ako spojiť kvalitu, štýl a komfort, a tak sme sa nebáli obe značky zladiť dohromady a výsledok posúďte sami.

 

mikina Deha

tepláky Deha

čierny batoh Desigual

Kam v tomto outfite vyraziť? Nechajte sa inšpirovať napríklad naším videom!

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?