Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Tip na outfit no.7

  %08. %09. %2017      Tipy na Outfit

Leto pomaly, ale isto končí au nás začína outfitová sezóna jeseň / zima! Tešíte sa na teplé zimné kabáty a bundy? Svetre a kožúšky, vrstvenie a zatepľovanie? Že nie? Veď plavky už sú predsa nudu a verte, že s nami sa tešiť môžete, pretože my sme pripravení na to, predviesť vám tie najlepšie jesenné a zimné kúsky, ktoré si vôbec môžete predstaviť, a to od vašich najobľúbenejších módnych značiek. A na čo vlastne čakať? My vám to môžeme ukázať hneď teraz. Pohodlne sa usaďte a nechajte sa inšpirovať naším prvým jesenným outfitom.

Pre prvé inšpiratívne jesenný outfit sme vybrali kúsky od značiek Desigual a Calvin Klein . Zvolili sme boyfriend džínsy v tmavom prevedení s farebnými výšivkami a metalickými prvkami, ktoré sme zároveň zladili s luxusným Kardigan Desigual , ktorý je veľmi príjemný na tele. Celý outfit som podčiarkli bronzovú, metalickú kabelkou Calvin Klein , ktorá outfit celkovo rozžiari.

Outfit je nadčasový, jednoduchý a štýlový. Jednotlivé kúsky môžete prakticky kombinovať s čímkoľvek a akokoľvek, pretože sú v univerzálnych farbách, ktoré ľahko zladíte aj s pestrofarebnými kúsky. Výhodou Kardigan je, že v ňom vyzeráte skvele, či už ho nosíte samostatne cez top alebo pod jesenné bundu alebo zimný kabát, Skrátka a dobre fantázii sa medze nekladú.

kardigan Desigial

džínsové boyfriend nohavice Desigual

bronzová metalická kabelka Calvin Klein

Viac inšpirácie nájdete v našom outfitovém videu.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?