Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Tip na outfit no.6

  %21. %08. %2017      Tipy na Outfit

Leto sa ešte nekončí! Preto pre vás máme inšpiráciu na letné šatové outfity v divokých farebných tónoch a zaujímavých vzoroch. Reč je netradičný značke culit from Spain , ktoré pochádza z Kanárskych ostrovov. Značka je známa pestrofarebnými kúsky a vtipnými designy. Napríklad šaty s motívom obývacej izby, bare alebo kvetinové záhrady rozhodne nie sú ,, normálne ". A ak ani vy nie ste ,, normálne" sú pre vás tým pravým orechovým.

Šaty culit from Spain sú proste skvelé. Vybrať si môžete z nepreberného množstva. Pristanú každému typu. Majú rôzne strihy a dĺžky, aby sa v nich našla každá módna diva. Každý kúsok je väčšinou doladený nejakú čipkou, flitre, kamienky alebo korálky, čo im dodáva neopozeraný šmrnc a zaručene sa vám len tak neokúkajú.

V tomto štýle môžete vyraziť na rande, do školy, do práce, na dovolenku alebo len tak, kam sa vám zachce. Jednoznačne kdekoľvek v nich zažiarite. Ak sa domnievate, že by značka culit from Spain mohla byť umiernenejší, tak rozhodne nemohla. Bola, je a vždy bude divoká.

šaty culit from Spain

šaty culit from Spain

šaty culit from Spain

šaty culit from Spain

šaty culit from Spain

Inšpirovať sa môžete aj naším outfitovým videom .. :-)

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?