Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Tip na outfit no.5

  %17. %08. %2017      Tipy na Outfit

Festivalová sezóna je v plnom prúde. Festivaly zbožňujeme, festivaly obchádzame, pretože práve na nich sa prejaví naša ,, ja ". Nielen náš hudobný alebo tvorivé charakter, ale aj naša osobnosť a hlavne náš štýl. Čo sa outfitov týka, na festivale sa môžeme poriadne vyblázniť. A tak pre vás máme skvelý tip, ako sa na festival ,, vyfiknout ".

Tak teda pár rád na začiatok: Nebojte sa farieb, kombinujte značky a noste to, v čom sa cítite skvele. My sme skombinovali 3 veľké značky - Fornarina, Scotch & Soda , Tommy Hilfiger. Zvolili sme farby jednoduché, ktoré spolu perfektne ladia a nebáli sme sa zažiariť pomocou metalických doplnkov.

Zvolili sme šaty Fornarina v rockovom štýle. Šaty môžete vziať na seba samostatne, k džínsom alebo legínům. Lemujú je strapce, čo je úplne ,, in "a hodí sa k nim ako elegantné, tak aj športové doplnky. Preto sme vybrali nápaditú kabelku Scotch & Soda v metalickom bronzovom dizajne a slip-ony od značky Tommy Hilfiger tiež v metalických odtieňoch.

Outfit je na pohľad nenáročný, slušivý a navyše úžasne pohodlný. Či už vyrazíte na rockový koncert alebo na športové víkend, zakončený poriadnu párty, rozhodne zažiarite v tomto nenáročnom a pritom štýlovom outfitu.

šaty Fornarina

kabelka Scotch & Soda

Slip-on Tommy Hilfiger

Viac inšpirácie môžete načerpať v našom videu :)

 

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?