Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Tip na outfit no.4

  %23. %06. %2017      Tipy na Outfit

Leto je tu, a tak pre vás máme horúci tip na letný outfit. Čo si budeme hovoriť, letné šaty nosíme rady a navyše je veľmi jednoduché ich na seba obliecť a skombinovať ich s doplnkami. Sú ale dni, kedy sa vám do letných šiat nechce, alebo sú príležitosti, na ktoré sa šaty ani nehodia. Preto sme pre vás vybrali niekoľko kúskov, skombinovali sme opäť rôzne značky a nebáli sme sa monochrome štýlu.

tip na outfit

Zvolili sme teda jednofarebnú kombináciu v podobe svietivo žltého monochrome outfitu, ktorý sme oživili modrou oversize džínskou od značky Fornarina. Táto talianska značka je známa pre svoj netradičný extravagantný štýl, čo rozhodne potvrdzuje táto džínska v nadčasovom strihu s farebnými výšivkami, ktoré sú tiež veľkým hitom tohtoročnej sezóny.

Pod oversize džínsku sme zvolili naopak mini žlté kraťasy Desigual a k nim voľnejší žltý top Desigual v romantickom prevedení. Celý outfit sme doplnili teniskami Converse, ako inak, než v žltej farbe.

Tento typ Converse Chuck Taylor All Star II nie je len designovým, ale aj skvelým funkčným a pohodlným kúskom, s vystuženou stielkou Lunarlon, ktorou disponujú napríklad topánky značky Nike. Stielka je totiž neuveriteľne pohodlná, a tak v týchto teniskách hravo zvládnete stráviť pokojne celý deň.

Desigual top

Desigual džínsové kraťasy

Džínsová oversize bunda Fornarina

Tenisky Converse

Inšpirovať sa môžete aj naším videom z Different TV...

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?