Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Tip na outfit no.3

  %07. %06. %2017      Tipy na Outfit

Máme pre vás ďalšiu inšpiráciu s tipom na outfit. Vybrali sme outfit v športovo-elegantnom štýle. Skombinovali sme športové tričko, kraťasy a kabelku s elegantnými topánkami od značiek Desigual, Scotch&Soda a Melissa. V tomto outfite sa môžete vydať do mesta, na výlet alebo na prechádzku, skrátka kamkoľvek, kde sa v ňom budete cítiť dobre, príjemne a pohodlne.

Tip na outfit

Pre tento voľnočasový outfit sme zvolili štýlové športové tričko Desigual v základnej čiernej farbe, ktoré zdobia zlatisté prvky a sieťové vsadenie okolo dekoltu, je z aktuálnej športovej kolekcie Desigual. Výhodou je, že tento špecifický materiál a strih môžete nosiť ako na športové aktivity, tak aj bežne.

Športové tričko sme zladili s metalickými kraťasmi od značky Scotch&Soda. Kraťasy sú príjemné, pohodlné a zdobí ich originálny motív s metalickými prvkami. V páse majú širokú gumu a dajú sa stiahnuť pomocou šnúrky.

Outfit sme doplnili kabelkou Desigual v športovo-elegantnom štýle v béžovej farbe a sandálmi Melissa v čiernom prevedení, ktoré sú inšpirované plážovou módou. Sandále majú vyvýšenú platformu a disponujú pamäťovou vnútornou stielkou, a tak v nich môžete stráviť celý deň bez toho, aby vás boleli nohy.

tričko Desigual

kabelka Desigual

sandále Melissa

Inšpirovať sa môžete naším videom na Different TV.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?