Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Tip na outfit no.18

  %07. %03. %2018      Tipy na Outfit

Ideálny outfit na voľný čas, do pohodovej atmosféry v škole alebo v práci, pre vás máme v našom ďalšom dieli nášho / vášho obľúbeného seriálu Tip na outfit. Pohodlne sa usaďte a nechajte sa inšpirovať. Tentoraz bude reč o kombinácii značiek, trendy farbách a úplne pohodlných topánkach, za ktoré sa rozhodne nebudete musieť hanbiť.

Pre tento diel sme si vybrali outfit, ktorý kombinuje značky Deha, Desigual a Emu. Skombinovali sme výraznú žltú, čiernu a bronzovú farbu, rôzne materiály - satén, bavlnu a kožu a perfektne to doladili k dokonalosti. Pohodlné a obľúbené legíny Desigual v čiernej farbe s decentným zdobením na lýtkach sme doplnili výrazným topom od talianskej značky Deha, ktorý získa pozornosť nejedného okoloidúceho.

Na nohy sme vybrali jedinečné mokasíny Emu, vyrobené z pravej ovčej kože a vlny, a to v bronzovom prevedení, ktoré podľa nás možno nosiť absolútne k čomukoľvek. Takéto mokasíny sú jasnou voľbou na prechod zo zimy do leta. Sú teplé, ale nízke, odhaľujú členky, a tak v nich príjemne strávite tie nevyspytateľné pozimné mesiace.

tielko Deha

čierne legíny Desigual

bronzové mokasíny Emu

Viac inšpirácie nájdete v našom videu s tipom na voľnočasový outfit!

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?