Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Tip na outfit no.17

  %28. %02. %2018      Tipy na Outfit

Jar sa pomaly, ale isto blíži a nové kolekcie našich / vašich obľúbených značiek pre jar a leto 2018 práve dorazili do nášho skladu. A tak nám nezostáva nič iné než to, aby sme vás v dnešnom dieli seriálu Tip na outfit inšpirovali tipom na jarný outfit.

Základnou farebnou kombináciou nášho outfitu je obľúbená trikolóra - modrá, biela a červená, ktorou proste nikdy nič nepokazíte. Dalo by sa povedať, že tmavo modrá farba je taká nová čierna. Je tmavá, takisto zoštíhľuje a pristane ako blondínkam, ryšavkám, tak aj brunetkám.

Základom tohto outfitu sú teda tmavo modré dámske šaty Desigual, ktoré by ste na značku Desigual na prvý pohľad ani netipli. Avšak je to tak. Tmavo modré šaty zdobia biele a červené detaily, oživili sme ich teda zaujímavou a atypickou džínsovou bundou takisto od značky Desigual v červenej farbe a bielymi teniskami Tommy Hilfiger, ktoré ozvláštňuje vyššia platforma a červeno-modré farebné hviezdy.

Tmavo modrá kabelka s červeným zdobením od značky Tommy Hilfiger už je len pomyselnou čerešničkou na torte a teda jasnou voľbou, ktorá podčiarkne celkový dojem z outfitu. Tento outfit sa vám len tak nezovšednie, pôsobí luxusne a je veľmi pekný. Skryje nedostatky, podčiarkne prednosti, a tak si ho môže dovoliť každá slečna alebo pani bez rozdielu veku.

červená bunda Desigual

tmavo modré šaty Desigual

tenisky Tommy Hilfiger

kabelka Tommy Hilfiger

Viac inšpirácie nájdete v našom videu s Tipom na outfit no.17

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?