Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Tip na outfit no.15

  %19. %01. %2018      Tipy na Outfit

Hľadáte inšpiráciu pre outfit na výlet, športové alebo voľnočasové aktivity? Máme pre vás skvelý tip na outfit od značky Desigual. Desigual predstavuje krásnu športovú kolekciu, ktorá vždy obsahuje niekoľko designov a my sa snažíme vždy vyberať také kúsky, aby ste ich mohli ľahko skombinovať a vytvárali tak luxusné outfity, za ktorými sa každý otočí a vy sa v nich navyše budete cítiť skvele. Poďme si jednotlivé kúsky predstaviť.

Vybrali sme monochrome outfit v tmavo zelenej farbe s jednoduchými farebnými prvkami v podobe zaujímavých vzorov. Tričko v zelenom základe oživujú farebné rukávy, je z funkčného, savého materiálu, ktorý na tele takmer necítite. Je absolútne príjemné. V rovnakom tóne sme zvolili tiež nohavice, ktoré sú vyrobené z príjemnej teplákoviny. Celok sme oživili obojstrannou bundou v rovnakom designe. Bunda je vyrobená zo špeciálneho materiálu, ktorý neprefúkne a môžete ju nosiť aj k džínsom. Je ľahká a maximálne funkčná.

Aby značky Desigual nebolo príliš a aby sme vám navyše dokázali, že sa kombinácii značiek nemusíte vôbec báť, doplnili sme outfit koženými teniskami Converse, ktoré navyše disponujú zatepleným vnútrom, ktorým je príjemný kožúšok. Je skvelé, že aj tenisky, alebo vlastne ,,conversky" môžete nosiť aj na jeseň a v zime a nie je to na nich vôbec poznať. Tenisky sú príjemné, pohodlné, teplé a hodia sa ku všetkým športovým outfitom. Či už zvolíte tepláky, alebo džínsy.

športové tričko Desigual

športové nohavice Desigual

kožené tenisky Converse

 

Viac inšpirácie nájdete v našom videu...

 

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?