Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Tip na outfit No.11

  %24. %10. %2017      Tipy na Outfit

Chystáte sa na dôležitú schôdzku alebo na prvé rande a už zase nemáte čo na seba, aj keď vaša skriňa praská vo švíkoch? Nebojte, máme pre vás pochopenie a navyše skvelý tip na outfit! Či už sa chystáte na akúkoľvek, pre vás dôležitú schôdzku, mali by ste vedieť, milé dámy, že šaty robia človeka, a to doslova, a tiež, že muži na ženách milujú šaty a vlastne aj ženy šaty milujú. Čiže náš tip na outfit bude tentoraz o šatách. A o značke Desigual . Poďme sa na neho pozrieť.

Nebudú to ale obyčajné šaty, budú ,, začarované ", a to čarovnou paličkou pána Desigual. Simsalabim, predstavujeme vám dokonalý, do detailu prepracovaný a maximálne zladený outfit. Tieto dámske šaty Desigual totiž perfektne ladí k tejto multifunkčnej kabelke Desigual , a to sa oplatí .

Pretože, ak si zaobstaráte túto kabelku, dostanete druhú zadarmo! Pozor, myslené obrazne. Kabelka je totiž multifunkčný, čo znamená, že namiesto jednej kabelky máte vlastne kabelky dve, a to sa oplatí. Stačí len otočiť z jednej strany na druhú a máte iný motív, a cez to rovnaký dizajn. Obaja motívy sa k šatám skvele hodia, jeden je svetlý, druhý tmavý. Kabelka má totiž z každej strany funkčnej klopu, pod ktorou sa nachádza rovnaký priestor. Kabelku môžete nosiť ako lístoček, ale po pripnutie nastaviteľné traky ako crossbody.

No a šaty? Tie nemajú chybu. Sú vyrobené zo silného a veľmi kvalitného materiálu, čiže väčšie bruško aj zadoček stiahnu, rukávy sú trojštvrťové a chrbát vykrojená. Podčiarknuté sčítané. Podčiarknuť prednosti, skryjú nedostatky a môže si ich dovoliť každá slečna, dáma i pani, bez rozdielu veku i postavení.

 

 

kabelka Desigual

A ak neviete čoby, nechajte sa inšpirovať naším videom.

 

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?