Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Tip na outfit no.10

  %09. %10. %2017      Tipy na Outfit

V ďalšom diele nášho seriálu Tip na outfit, sa pozrieme na to, ako sa obliecť na formálnejšie príležitosti štýlovo, originálne a pohodlne. Či už máte zamestnanie, ktoré vyžaduje formálne dresscode alebo mierite do divadla (nemyslíme zrovna operu) a alebo máte radi tento štýl aj na bežné nosenie. Ste na správnej adrese. Poďme si predstaviť jednotlivé kúsky, ktoré sme skombinovali do úplne nadčasového outfitu.

Sukne, top a sveter, tvorí pevný základ. Všetky tri spomínané kúsky sme vybrali od jednej značky - Desigual . Základným a dizajnovo prepracovaným kúskom je svetlosivá denimová sukňa Desigual s úžasnými výšivkami, pretkanými strieborným šitím. Sukňa je dlhšia, siaha tesne nad kolená a má vyšší pás. Do sukne sme zastrkali svieži biely top Desigual. Schovali sme jeho romantické lemovanie, nosiť ho môžete však aj napriek.

Celý outfit sme doplnili luxusnom čierno-strieborným svetrom v asymetrickom prevedení. Sveter je perfektný, jeho atypické zapínanie so zipsom na ramene je veľmi nápadité a vďaka nemu, môžete sveter nosiť na viacero spôsobov. Dokonalý dojem sme podčiarkli malú crossbody kabelkou od značky Calvin Klein v čiernom prevedení so strieborným kovania. Kabelka sa k outfitu perfektne hodí. A nech už vyrazíte kamkoľvek, nezabúdajte byť different.

dámsky sveter Desigual

tielko Desigual

sukne Desigual

kabelka Calvin Klein

 

Ďalšie inšpiráciu môžete načerpať vo videu ...;)

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?