Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Tip na outfit na Valentína

  %10. %02. %2017      Tipy na Outfit

Valentín sa blíži, už len 4 dni a budeme sláviť sviatok zamilovaných. Deň, kedy sa chceme svojej drahej polovičke páčiť tak trochu viac. Deň, kedy opäť nevieme, čo na seba, a tak sme sa rozhodli vybrať pár outfitov, ktoré by vám mohli s voľbou pomôcť.

Tip na outfit pre ženy

Väčšina žien si láme hlavu nad tým, čo si vezme na seba, behá po obchodoch a na poslednú chvíľu sa snažia vybrať ten dokonalý outfit, ktorým svojho muža prekvapia. A čo takto tento stres nepodnikať? Milé dámy, taký stres nie je vôbec potrebný, môžete sa pohodlne usadiť a vybrať si niečo podľa seba, pomocou niekoľkých kliknutí. Poďme na to.

Sme si istí, že muži na ženách milujú šaty a sukne, elegantné topánky na podpätku - nič náročného. Šaty môžete zvoliť jednoduché, elegantné a romantické. Také, v ktorých sa budete cítiť výnimočne, a napriek tomu pohodlne. K šatám sa bezpochyby perfektne hodia topánky na podpätku, ktoré vám pridajú nielen pár centimetrov, ale rozhodne vám dodajú sebavedomie. Nemusíte si predstavovať nič nepohodlného, s plastovými topánkami Melissa budú vaše nôžky v pohodlí, a to vďaka vystlanej stielke, komfortnej platforme a nadčasovému designu. Celý outfit môžete doplniť elegantnou listovou kabelkou a môžete vyraziť na vašu romantickú večeru.

Dámske červené šaty Desigual

topánky Melissa

Desigual čierna kabelka

Tip na outfit pre mužov

Páni pamätajte, že ženám sa zase páčia košele! Košeľa z vás totiž urobí gentlemana za akýchkoľvek okolností. Pánsku košeľu môžete doplniť sakom alebo neformálnym motýlikom. Ak však nechcete byť za úplného elegána, nebojte sa košeľu skombinovať s džínsami a jednofarebnými nohavicami. Svoj outfit môžete rozbiť pohodlnými teniskami Converse a nezabudnite zabehnúť pre kvetinu. A vedzte, že sa do vás vaša žena znovu, na prvý pohľad, zamiluje.

Pánska košeľa Scotch & Soda

Pánske džínsy Scotch & Soda

Tenisky Converse

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?