Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Tip na jarné outfit

  %22. %03. %2017      Tipy na Outfit

Jar je tu, hurá jar. Jar, ktorá evokuje dobrú náladu a viac chuti do života. Viac chuti do toho, aby sme si život viac užívali a menej pracovali. Chuť na to, aby sme trávili viac času vonku s priateľmi a s rodinou. A pretože už nemusíme nosiť mohutné bundy, tešíme sa na to, až si oblečieme nejaký svieži, trendy outfit. A tak vám prinášame skvelý tip na voľnočasový outfit v športovom duchu.

Nebojte sa kombinovať značky a štýly, pretože to sa tento rok naozaj nosiť bude. Pre tento outfit sme zvolili značku Desigual, Tommy Hilfiger, Crocs a Calvin Klein. Vy, čo tieto značky dobre poznáte, ste asi práve teraz prekvapujúce nadvihli obočie, ale až vám predstavíme jednotlivé kúsky, s potešením vám zase klesne, pretože divoký Desigual tento rok zmiernil, Tommy Hilfiger nesklamal, Crocs prekvapila a Calvin Klein doladil. Ak sme vás stále nepresvedčili, čítajte ďalej a nechajte sa prekvapiť.

Desigual

Pretože sme chceli vybrať outfit na športovej vlne, zvolili sme obľúbenú bomberu Desigual v modrých odtieňoch s denimovými prvkami. Pretože nesie viac odtieňov modrej, môžete ju skombinovať k rôzne farebným džínsom. My sme zvolili tmavo modré džínsy Desigual s priezviskom ,,Second skin", čo v preklade znamená druhá koža. Džínsy teda padnú ako uliate, telu sa prispôsobia a sú úžasne pohodlné.

Denimový bomber Desigual

Tmavo modré džínsy Desigual

Tommy Hilfiger

Modrý základ sme rozbili univerzálnym tričkom Tommy Hilfiger v klasickom strihu, ktoré zdobí iba ikonické logo značky. Tričko je vyrobené z veľmi kvalitného a príjemného materiálu a hodí sa ku všetkým športovým outfitom, aké vás len napadnú.

Biele tričko Tommy Hilfiger

Crocs

Tieto topánky Crocs sa na našom eshope ešte ani neohriali, a už sa stali naším bestsellerom. Kto by to bol býval povedal, že značka, ktorá sa kedysi preslávila mohutnými plastovými drevákmi, tento rok vyjde s nádhernými slip-on kúskami v striebornom prevedení, ktoré zdobia vkusné flitre a celkový outfit podčiarknu.

Strieborné topánky Crocs

Calvin Klein

Outfit sme doplnili kabelkou od značky Calvin Klein, opäť v modrej farbe, ktorá vďaka svojmu tvaru a vzhľadu perfektne outfit doladí. Valcovitý tvar umožní nosiť so sebou všetky potrebné veci, od mobilu, peňaženky, diáru, kľúčov, cez menší počítač alebo tablet. Kabelku možno nosiť v ruke, na predlaktí a vďaka nastaviteľnému, odnímateľnému popruhu aj ako crossbody.

Modrá kabelka Calvin Klein

Tento outfit môžete zhliadnuť aj na našom videu. Nechajte sa inšpirovať;)

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?