Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Tip na darček pre ženy

  %20. %11. %2017      Zo sveta módy

Vianoce sa blížia a vy zase neviete čo pod stromček? Desí vás predstava naháňania darčekov po obchoďákoch na poslednú chvíľu? Tak sa môžete upokojiť. Máte nás a my vás v tom nenecháme a prinášame vám niekoľko tipov na darčeky pre ženy. Na darček pre vaše maminky, partnerky, dcéry, sestry a iné príbuzné, ale aj kamarátky. Pohodlne sa usaďte a vťahujte tú vianočnú atmosféru pekne v pokoji, z pohodlia domova, alebo niekde v pohodlí vašej obľúbenej kaviarne. U nás totiž môžete nakupovať online, bez čakania v dlhých radoch, dusna a bitiek.

Kabelka

Asi najuspokojúcejším darčekom a najcennejším tipom pre mužov, je podľa nás kabelka. Tou totiž nikdy nič nepokazíte, ak práve neviete veľkosť alebo presný rozmer. Na našom eshope si môžete vybrať z nepreberného množstva rôznych značiek, čo vám tak trochu môže zamotať hlavu. Naším tipom je ale táto luxusná multifunkčná kabelka Desigual. Čo to znamená? Je to jednoduché, buďte si istí, že sa stopercentne trafíte. Za priaznivú cenu totiž nekúpite jednu kabelku, ale vlastne kabelky dve alebo dokonca 3. Táto kabelka je totiž kúzelná. Je obojstranná a navyše obsahuje vnútorný vak, ktorý po pripnutí nastaviteľného popruhu môžete nosiť ako praktickú crossbody.

multifunkčné kabelka Desigual

Kozmetická taška

Snáď každá dáma sa líči, a tak ju môžete pod stromčekom potešiť niečím, čoho nikdy nemá dostatok a čo by si asi len tak sama nekúpila. Môžete ju potešiť touto úplne roztomilou, štýlovou a hlavne praktickou kozmetickou taškou Santoro, ktorú môže využiť na šminky, drobnú kozmetiku a drogériu, ale aj na iné dôležitosti. Môže ju nosiť ako príručnú taštičku na kľúče, mobil alebo peňaženku v kabelke.

kozmetická taška Santoro

Spodná bielizeň

Pre tých odvážnejších máme tip na darček v podobe spodnej bielizne, a to konkrétne na podprsenku Calvin Klein, ktorú si zamiluje každá slečna aj dáma akéhokoľvek veku. Podprsenka je kvalitná, štýlová a nesmierne pohodlná. Navyše je praktická, momentálne je najväčším módnym trendom a vlastne inú už chcieť nebudete.

podprsenka Calvin Klein

Papuče Emu

Čo obdarovanej rozhodne vezme dych, sú tieto luxusné domáce papuče od značky Emu. Sú vyrobené z pravej ovčej kože a vlny, regulujú teplotu a na zimu sú ideálnym doplnkom ku všetkým domácim outfitom. Ak si ich nasadíte na nohy, garantujeme vám, že ich dáte dole len, keď pôjdete do sprchy a do postele, ale dávajte si pozor, aby ste nezabudli. ;-)

papuče Emu

Náhrdelník Doca

Žiadnu ženu ešte nikdy neurazil pravý trblietavý šperk. Na to dáme ruku do ohňa. Takže keď neviete čoby, kúpte šperk, pretože tým určite nikdy nič nepokazíte. Naším tipom na darček je tento štýlový náhrdelník Doca, ktorý je teraz top ,,must have" kúskom tohtoročnej sezóny. Náhrdelníky sa nosia a navyše v tomto prevedení jednoducho nemá chybu. Bude sa hodiť k šatám, topom, tunikám, alebo kardiganom.

náhrdelník Doca

Viac inšpirácie nájdete v našom videu na Different TV!

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?