Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Tip na darček pre mužov

  %23. %11. %2017      Zo sveta módy

Tento článok by sme chceli venovať všetkým milým dcéram, sestrám, partnerkám a jednoducho ženám, ktoré si lámu hlavu nad tým, čo ,,MU" majú zaobstarať pod stromček. Pretože je náročný, pretože nič nepotrebuje, alebo preto, že už všetky atraktívne nápady vyčerpali. Milé slečny, milé dámy, máme pre vás skvelú správu: STOP nákupným horúčkam na poslednú chvíľu. STOP šialeným tlačeniciam v obchodných domoch. Nakupujte online! Máme pre vás skvelé tipy na darčeky pre mužov.

Pánska košeľa

Košeľu by mal každý muž vo svojom šatníku mať. To je jasné. A čo takto veľmi originálnu, štýlovú a navyše absolútne kvalitnú košeľu, ktorá sa bude hodiť na rôzne príležitosti a ktorá sa hneď tak neopozerá. Vybrali sme pre vás túto klasickú, a napriek tomu netradičnú bielu pánsku košeľu Desigual s drobnými farebnými prvkami. Košeľu možno nosiť k elegantným outfitom, pod obleky na spoločenské príležitosti, ale aj k voľnočasovým outfitom, k džínsom ako každodennú štýlovku.

pánska košeľa Desigual

Tenisky

Čím môžete svojho milého naozaj prekvapiť, bude darček v podobe legendárnych tenisiek Converse. Nová kolekcia jeseň / zima 2017 je plná absolútnych bestsellerov a páni sa nebudú mať rozhodne za čo hanbiť. Kožené Conversky veľmi ocenia, pretože ich budú môcť nosiť ku všetkým outfitom. K športovým, ale aj k elegantným v štýle smart&casual. Takže tento tip na darček rozhodne zaboduje, na to môžete dať ruku do ohňa.

pánske tenisky Converse

Pánska taška

Ženy síce kabelky nie len nosia, ale ich aj milujú, všetci muži tašky úplne nenosia, ale rozhodne môžu. A ak ju ten váš nosí, kúpte mu pod stromček jeden vypilovaný kúsok od značky Tommy Hilfiger. Táto praktická pánska taška v tmavo hnedej farbe obsahuje veľa menších vreciek na drobnosti, pre prehľadné usporiadanie. Naviac má nastaviteľný popruh, takže je pre každého. A nosiť ju možno ku všetkým outfitom.

pánska taška Tommy Hilfiger

Boxerky

Ak chcete vášmu mužovi urobiť radosť, kúpte mu kvalitné boxerky. Vyberte také, ktoré sa páčia vám, aby ste ho v nich mohli logicky obdivovať, ale aj také, ktoré si na seba rád oblečie. Ako napríklad tieto štýlové boxerky Calvin Klein. Sú príjemné, kvalitné, lichotivé a veľmi originálne.

pánske boxerky Calvin Klein

Ponožky

Ponožky! Jasné, stará dobrá klasika, ktorou nemôžete nič pokaziť, a ak nechcete, aby pod stromčekom hovoril ,,Zase ponožky? ", ale aby povedal ,, WOW, tieto štýlové ponožky od značky Happy Socks už si nedám dolu!" , tak po nich siahnite a kúpte rovno celé balenie, aby ich mal dosť, keby náhodu práčka jednu zjedla.

ponožky Happy Socks

Viac inšpirácie nájdete v našom videu na Different TV!

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?