Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Tenisky - módny trend, ktorý nikdy nevyjde z módy

  %05. %03. %2018      Zo sveta módy

Módny trend, ktorý nikdy nevyjde z módy? Štýlové a pohodlné tenisky. Máme pre vás skvelú správu, dámy. Noste tenisky, a to ku všetkému! Áno, je to tak. Tenisky sa totiž hodia ku všetkému. K džínsom, legínam, k sukniam aj k šatám. Berte to ale s istou rezervou. Ku kostýmom voľte radšej elegantné topánky, ale inak sa fantázii medze nekladú.

Pripravili sme pre vás niekoľko značiek ponúkajúcich tenisky, ktoré naozaj stoja za hriech. Nie je novinkou, že tenisky môžete nosiť ako k nohaviciam tak aj k sukniam, k tylovým sukniam, tzv. tutu, k džínsovým alebo k bavlneným sukniam a kraťasom, tak aj k športovým alebo športovo elegantným šatám. A my si ich teraz predstavíme.

Tenisky Converse

Čo si budeme rozprávať. Teniskami no.1 sú už po dlhé roky tenisky Converse. Značka Converse je na trhu už vyše 100 rokov a tak patrí k legende. A taká legenda hovorí, že ak nemáte vo svojej skrinke aspoň jedny conversky, nepoznáte módu a rýchlo si po ne zasurfujte na našom eshope. Converse ponúka tenisky nízke aj členkové, textilné i kožené, letné, ale aj zimné so zatepleným vnútrom. Vďaka špeciálnemu designu ich môžete skombinovať prakticky s akýmkoľvek voľnočasovým outfitom.

kožené tenisky Converse

Tenisky Desigual

Veľkou módnou ,,novinkou", píšeme v úvodzovkách, pretože sa také nosili aj skôr a do módy sa opäť vracajú, sú tenisky na vyvýšenej platforme. Takéto nájdete okrem iného u značky Desigual. Tenisky na platforme pridávajú na elegancii aj originalite, sú pôvabné, tiež ich môžete kombinovať k nohaviciam, sukniam aj k šatám a môžeme vám sľúbiť, že vám vydržia aj niekoľko sezón. Výhodou je, že opticky predlžujú postavu, čiže sú ideálne pre dievčatá a ženy menšieho vzrastu.

tenisky Desigual

Tenisky Tommy Hilfiger

Absolútnym hitom tohtoročnej sezóny sú metalické kúsky, a to stopercentne platí tiež pri teniskách. Takéto metalické tenisky ponúka napríklad značky Tommy Hilfiger a to v rôznych tvaroch, farbách a prevedeniach. Rozhodne tu máte z čoho vyberať. Podobe ako Desigual sa značka Tommy Hilfiger nechala inšpirovať nadčasovým hitom vyšších platforiem, a tak si tu naozaj vyberie každý.

tenisky Tommy Hilfiger

Tenisky Melissa

Pokiaľ milujete rovnako ako my brazílsku značku plastových topánok Melissa, tak vás nemôže prekvapiť, že aj Melissa vyrába tenisky. Plastové, voňavé, ekologické a maximálne nadčasové. Navyše sú aj krásne a tá úžasná vôňa po žuvačkách z nich skrátka nikdy, nikdy, ale naozaj nikdy nevyprchá. 

tenisky Melissa

Tenisky Butterfly Twists

V neposlednom rade na našom eshope nájdete tenisky obľúbenej a nemenej známej značky Butterfly Twists, ktoré ale len tak niekto nemá. Sú veľmi zaujímavé, nápadité, opäť krásne a hlavne vysoko kvalitné. O pohodlí asi hovoriť ani nemusíme, to je vám asi jasné, že sú. Tenisky Butterfly Twists ponúka značka opäť v rôznych trendy farbách a tvaroch.

tenisky Butterfly Twists

Tenisky Toms

Môžeme povedať, že čerešničkou na torte sú tenisky od nemenej známej značky Toms. Tú môžete poznať aj vďaka úžasnému projektu One for One, s ktorým značka Toms spolupracuje. Tento projekt je zameraný na ľudí tretieho sveta, ktorí potrebujú pomoc, a tak za každý predaný pár topánok značka venuje jeden pár topánok dieťaťu, ktoré ich práve veľa v zbierke nemá. Rozumiete. Topánky sú kožené, kvalitné, ručne vyrábané, a tak nielenže budete na nohách nosiť prvotriedne a jedinečné kúsky, ale hlavne urobíte dobrý skutok. Toms je známa pre svoje nesmrteľné espadrilky, avšak aj tenisky vyrábajú veľmi pekné.

tenisky Toms

Viac inšpirácie nájdete aj v našom videu na Different TV o módnych doplnkoch a teniskách Tommy Hilfiger.

 

 

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?