Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Tenisky Desigual

  %31. %03. %2015      Different TV CZ / SK

V 58. dielu DifferentTV.cz sa pozeráme na zúbok teniskám značky Desigual . Nudné, ohrané topánky bez jediného nápadu už vášmu botníka nepristanú, a tak by bolo fajn sa porozhliadnuť po originálnych topánkach. Máme ich pre vás;)

Tenisky Desigual sú to, čo hľadáte. Sú vyrobené priamo v Španielsku, a tak kvalita týchto tenisiek môže byť priamo Desigual strážená o mnoho viac, než keby ich vyrábali v Ázii. Španielska obuvnícka výroba je celosvetovo známa, keďže topánky z tejto krajiny boli vždy zaujímavé a vždy veľmi kvalitné.

Ako Nemecko je známe pre svoje autá, tak Španielsko na výrobu topánok. Tenisky od Desigual sú v tejto kolekcii v mnohých farebných variantoch. Treba tie vo zlato-béžovej kombinácii sú proste super. Váš outfit do týchto farieb vyladíte presne týmito topánkami Desigual ;)

Obľúbili ste si tiež hneď od počiatočného tohtoročného umiestnenie topánok do kategórie TOPÁNKY DESIGUAL na Different.cz tie v červenobarevné kombinácii. Hlavne tie bez šnúrok sú váš najväčší hit, ktorý ste zatiaľ svojím nakupovaním zvolili.

Ďakujeme vám za to a už máme doobjednania všetky chýbajúce veľkosti, čiže ak nemôžete svoju veľkosť tenisiek nájsť, tak vedzte, že sa čoskoro objaví;)

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?