Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Tenisky Converse - typ Chuck Taylor All Star II

  %20. %10. %2016      Zo sveta módy

Páni, máte problém zohnať univerzálna obuv, v ktorej by ste sa nehanbili vyjsť na ulicu? Máme pre vás niekoľko tipov, za ktoré sa rozhodne hanbiť nebudete.

Converse čierne pánske tenisky Chuck Taylor All Star

Značku Converse určite dobre poznáte a poznáte aj jej populárny typ Chuck Taylor All Star, ktorý predstavuje tenisky klasické, členkové, textilné, ale aj kožené. Tento typ je známy jednoduchým prevedením, vyššia gumovou podrážkou a pogumovanou špičkou.

Converse tmavo modré pánske topánky Chuck Taylor All Star

Pokiaľ si potrpíte na kvalitu, funkčnosť a štýlový dizajn, tak vás rozhodne poteší naša novinka Chuck Taylor All Star II, ktorá je na prvý pohľad od pôvodného typu takmer nerozoznateľná, ale v skutočnosti sa výrazne líšia.

Converse štýlové pánske tenisky Chuck Taylor All Star II

Materiál týchto pánskych topánok Converse nie je iba textilné. Ide totiž o vodeodolnou, nepriepustnú membránu, ktorá je ešte navyše priedušná, a tak v nich môžete chodiť aj naboso. A keď prehliadnete mláku, nemôže vás to v žiadnom prípade rozhodiť.

Converse štýlové pánske tenisky Chuck Taylor All Star II

Tieto tenisky Converse sú umývateľné a hlavne, čo je zásadný rozdiel, disponujú vystlaná a odnímateľnou vnútornou stielkou, zvanú Lunaron, ktorú nájdete napríklad u značky Nike, a tak v nich môžete chodiť pohodlne, celý deň.

Zmäkčená stielka Lunaron

Conversky majú samozrejme atypický dizajn. Keď sa totiž dobre pozriete na obrázok, všimnete si efektívnych fľakov, ktoré po zásahu svetla vytvárajú opraný efekt.

Ako sa vám páči páni? Ak sme vás inšpirovali a máte na ne zálusk, nenechávajte sa dlho čakať. Na pohodlnejšie a štýlovejší obutie len ťažko narazíte. Tak buďte aj vy different ...;)

 

 

 

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?