Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Štýlové záhradné dekorácie na párty a grilovanie!

  %24. %05. %2016      Zo sveta módy

KONE-Č-N-Í ....! Jar je v plnom prúde a my si ho užívame plnými dúškami. To, na čo sa väčšina z nás celú zimu teší je naša milovaná grilovací sezóna. Také tie dni kedy sme zalezený doma pri kúrenie alebo u krbov sú preč a teraz sa už môžeme tešiť na dlhé večerné vysedávanie vonku. Máte záhradku a chceli by ste ju tento rok oživiť a poriadne si svoje vybavenie spestriť? Samozrejme, že riadne okorenený steak je základom správneho grilovania, ale čo takto okorenené záhradné výbava ? Neviete, čo si pod tým máte predstaviť? Nebojte, poradíme vám skvelé vychytávky!

Prekvapte svojich blízkych štýlovými doplnkami . Tohtoročné módne trendy sú plné farieb, a to nielen v oblečení a v módnych doplnkoch, ale tiež v dekoráciách. Vybavte sa a inšpirujte sa nami vybranými kúsky na vašu záhradku.

Dôležitým prvkom sú posedáky a vankúše , obrusy, alebo obrúsky. Atraktívne, štýlové a módne produkty ponúka iste značka Melli Mello. Táto značka sa farieb a dokonca ,, bláznivých "a niekedy tiež infantilných motívov rozhodne nebojí.

Keď skombinujete rôzne farby alebo motívy, budete mať záhradku dokonale zladenú, doplnky značky Melli Mello možno kombinovať s akýmikoľvek inými. Nechajte sa inšpirovať naším článkom a pripravte pre svojich priateľov a blízkych štýlové grilovanie.

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?