Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Štýlové topánky pre malých i veľkých miláčikov ...

  %25. %05. %2016      Zo sveta módy

Väčšina žien topánky miluje, nakupujú ich vo veľkom a ich botníky praskajú vo švíkoch. Čím viac rokov pribúda, tým väčšieho obsahu botník nadobúda, pretože sa samozrejme s ťažkým srdcom našich ,, miláčikov "vzdávame. Ale keď už s vekom prichádzajú aj potomkovia, samozrejme myslíme aj na nich a ich pohodlie je pre nás to najdôležitejšie. Máme predstavu, že topánky pre naše miláčikov budú zdravotne nezávadné, ale budú tiež podliehať posledným módnym trendom. A tak si poďme nejaké predstaviť.

Crocs

Zdravotne nezávadné, s ortopedicky tvarovanou stielkou, farebné a pohodlné sú stopercentne detské topánky značky Crocs , ktoré sú praktické a navyše skvele vyzerajú. Značka Crocs predstavuje topánky pre dievčatá, chlapcov, ale aj pre tých najmenších.

Desigual

Štýlové, netradičné a hlavne originálne topánočky predstavuje značka Desigual . Topánky sú pohodlné, elegantné, športové, sú tiež zdravotne nezávadné, vhodné ku všetkým outfitom na každodenné nosenie.

Melissa

Úplne unikátne, luxusné a predovšetkým štýlové topánky ponúka značka Melissa . Balerínky od Melissy si zamilujú aj vaše princezné a narobia v nich veľkú parádu. Predstavujú totiž kolekcie, kde si vyberiete zo zvieracích motívov alebo aj elegantnejšie vzorov. Je libo mačička alebo mašlička? Takéto má prave Melissa.

Mel by Melissa

Značka Mel je mladšou sestrou Melissy, predstavuje topánky, ktoré sú cenovo dostupnejšie a ktoré sa Melisskám veľmi podobajú, a tak vaše dcérky budú zdobiť skvostné a roztomilé topánočky. Mamičky majú navyše veľkú výhodu as topánkami svojich dievčatiek sa môžu jednoducho zladiť.

Zaxy

Značka Zaxy je našou aktuálnou novinkou, jedná sa o ,, náhradu "značky Mel by Melissa. A ponúka atypické topánky, ktoré majú špeciálne upravenú vnútornú stielku. Stielka je totiž zmäkčená, a tak sa v nich vaša princezná bude cítiť ako by chodila po obláčiku . Navyše na nožičku dobre padnú a ešte lepšie vyzerajú.

emu

Topánky značky Emu sú vyrábané zo špeciálnej ovčej vlny, pochádzajúce z Austrálie. Topánky majú stielku opäť ortopedicky tvarovanou a kapce navyše majú aj spevnenú pätu, a tak nedochádza k zašľapávanie. Ak preferujete, aby vaše dieťatko malo nohy v teple, aby sa nepotili a mali kvalitné obutie, rozhodne zvoľte značku EMU, ktorá myslí aj na tých najmenších.

Toms

Pomyselnou čerešničkou na torte je značka Toms , ktorá je unikátna nielen kvôli dizajnovým kúskom, ale aj pre svoj skvelý projekt ONE FOR ONE. Kúpou týchto pätiek vybavíte svoje dieťatko nielen krásnym doplnkom, ale tiež prispejete na dobrú vec. Lebo za každý zakúpený pár topánok, dostane ďalší pár dieťa z rozvojovej krajiny. A tak môžete zaobstarať topánky nielen svojmu miláčikovi, ale napríklad celej rodine. Viac o tejto značke, si môžete prečítať v našom predchádzajúcom článku o topánkach Toms .

Inšpirovali sme vás? To je dobre, pretože zdravie a krása kráča ruka v ruke, a tak doprajte kvalitné a vkusné obutie nielen svojim potomkom, ale aj sami sebe a kde inde ako na www.different.cz .

Publikoval: Differenta Team

Páčil sa vám článok?