Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Štýlové topánky Desigual jar / leto 2014

  %21. %04. %2014      Zo sveta módy

Jar je v plnom prúde, dni sa predlžujú, príjemne sa otepľuje a je ten najvyšší čas si zaobstarať nové jarné topánky. Tie by mali byť predovšetkým pohodlné a hlavne štýlové. Také sú topánky značky Desigual , ktoré skvele doplní váš outfit.

Zaujímavosťou a veľkým plusom u všetkých topánok značky Desigual je, že všetka kolekcia je výhradne robená v Španielsku, teda koniec výroby so značkou "Made in China".

Všetky topánky zdobia kožené prvky a tu je nová jarná kolekcia týchto luxusných topánok.

kozačky Desigual Motera čižmy Desigual Motera

Čižmy Desigual MOTERA
Krásne dámske kožené čižmy sa nazývajú Motera. Sú v béžových tónoch s kvetinovým motívom v ružovej farbe as efektnou prackou. Luxusný dizajn ide ruka v ruke s kvalitným prevedením, vyššia gumová podrážka (3,5 cm) dodá na eleganciu a výšivka s nápisom Desigual v kontrastnej červenej farbe tento model ešte vyzdvihne.

kozačky Desigual Campera čižmy Desigual Campera

Čižmy Desigual camper
Ďalšia topánky z novej kolekcie sú dámske kožené členkové topánky Campera. Sú vyrobené v luxusnom dizajne modrej farby s motívmi patchworku. Majú pevnú podrážku z kože s gumenou výstužou a efektné výšivku s nápisom Desigual. Výška podpätku: 4,5 cm.

Baleríny Desigual Bailarina sleeper Balerínky Desigual Bailarina sleeper

Balerínky Desigual Bailarina Sleeper
Pohodlné plátené baleríny z textilného materiálu s ľahko zdvihnutou gumovou podrážkou zaručujú komfort pri nosení a sú v 2 typoch. Prvá je vo veselom dizajne s margaréty s dominujúcou ružovou farbou. A druhý s motívom kvetín a hadej kože v čierno-zelených tónoch. Pri oboch typov týchto topánok Desigual je vnútorná vložka z kože.

Boty Desigual Bailarina Clasica Topánky Desigual Bailarina Clasica

Topánky Desigual Bailarina Clasica
Pestrofarebné dámske balerínky Desigual sú novinkou z kolekcie jar / leto 2014.
Majú textilný gumovú protišmykovú podrážku a po vnútornom obvode topánky je gumička, vďaka ktorej topánky pekne drží na nohe as prehľadom je ohnete a strčíte do kabelky. Balerínky sú ešte vo tmavom čierno-bielom prevedení s margaréty a v studených tónoch s kvetinovou potlačou.

Na výber sú balerínky ešte v ďalších odtieňoch z kolekcie minulého roka, ktoré sú všetky zľavnené o 40%.

Tak kliknite tu: www.different.cz a osviežte si botník novou jarnou kolekciou Desigual a nezabudnite byť aj pri výbere topánok different;)

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?