Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Srdcovky - limitovaná kolekcia Converse

  %13. %03. %2019      Zo sveta módy

Kolekcia, do ktorej dizajnéri značky Converse doslova vložili svoje srdcia! Tie totiž nájdete na každom modeli tejto "limitovky". Dúfame teda, že ikonické tenisky v inovatívnych prevedeniach si získajú aj to vaše.

Chuck 70 Love Graphic

Silueta týchto modelov bola do roku 1970 považovaná za best of best tenisky ever. Converse spojila ducha tej doby s nevšednosťou a vytvorila tak Chuck 70, ktoré si zamiluje každá žena.

Topánky z mäkkej kože s vyššou gumovou podrážkou, ktorú zdobia práve srdiečka a nápisy hovoriace jasne za kolekciu, ku ktorej sa radia, majú elegantný dámsky dizajn. Obuť si ich môžete v nízkom čiernom prevedení, ku ktorému patria biele, ale aj nápismi posiate šnúrky, alebo v trendy vínovom odtieni.

Odvážnosť im rozhodne nechýba a ani vám by nemala! Zaraďte ich do svojej skrinky a smelo kombinujte s tým, čo vám vaše srdce napovie.

Converse Chuck 70

 

Converse Chuck 70 Love Graphic

 

CTAS Denim Love

Celosvetovo známy model Chuck Taylor All Star je tu pre nás už od roku 1971. Spoznáte ho ľahko - logo na členku, vzorovaná podrážka, gumová špička, flexibilný vršok. Novinkou je denimové prevedení so srdiečkom po strane a na jazyku topánok. Verte, že hravosť a ľahká kombinovateľnosť týchto tenisiek sa stane vašou srdcovou záležitosťou už po prvom obutí!

Converse Love Denim

 

Publikoval: Katka Kocandrlova

Páčil sa vám článok?