Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Športové oblečenie DESIGUAL si pri cvičení zamilujete!

  %02. %02. %2015      Zo sveta módy

Sviatky sú preč as nimi pribudla bohužiaľ i kilá navyše. Väčšina z nás si dala opäť ako každý rok předsevzetí- chodiť do fitka. K tomu by mala byť aj kvalitná športová výbava, ktorá Vám vykúzli úsmev na tvári. Taká je nová kolekcia športového oblečenia Desigual jar / leto 2015.

Športové legíny Desigual majú priedušný elastický materiál a vyššou gumu v páse, ktorá Vás krásne stiahne. Pod kolenami je potom priedušná sieťovina. Na zadnej strane legíny Desigual je malé vrecko na zips, do ktorej si môžete vložiť napríklad váš MP3 prehrávač a alebo krokomer.

Desigual športové legíny Dama Desigual športové legíny Dama

Ak chcete, aby Vaše nohy vynikli a mohli ste ich ukazovať na obdiv, vyberte slušivé kraťasy so sukňou. Sú vhodné nielen na tenis, ale aj na všetky typy športových aktivít. Na zadnej strane je praktická kapsička na zips a sukňu môžete na bokoch stiahnuť vďaka šnúrkam.

Desigual športové kraťasy Marina ružové Desigual športové kraťasy Marina ružové

Ďalším kúskom z novej športovej kolekcie je dámske elastické športové tielko Desigual, ktoré je krásne priliehavé. Tielko je tvorené z jednej vrstvy a je plne funkčný.

Desigual športové tielko Heleia zelené Desigual športové tielko Heleia zelené

Posledným kúskom čo sa týka oblečenia je táto štýlová bundička Desigual, ktorú si zamilujete vďaka jej ľahkosti. Bunda je vhodná na akýkoľvek šport a vďaka predĺženej zadnej časti nenachladnete na obličky. Tahle športová bunda Desigual má tiež na zadnej časti praktickú kapsičku.

Desigual športová bunda New Desigual športová bunda New

Aby Váš outfit bol dokonalý, chýba Vám už len batoh a alebo športová taška cez rameno.

Desigual športová taška Sackful bag Desigual športová taška Sackful bag

Aj na šport môžete byť originálny a k neprehliadnuteľné a to vďaka značke Desigual. Vyberajte tieto športové kúsky na www.Different.cz a buďte different!

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?