Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Športové kolekcie Desigual 2014 - 27.díl - DifferentTV.cz

  %23. %06. %2014      Different TV CZ / SK

Najväčšia novinka tohto roku u značky Desigual je jeho nová športová kolekcia. Široká škála športových produktov, v ktorých Vás ani vo fitku alebo pri behu nikto neprehliadne, je vyrobená v spolupráci so svetovými športovými továrňami. Kvalita je prvotriedne a Desigual sa plne chystá týmto vstúpiť do športového odvetvia.

Výborná je napr. Kolekcia topánok. Sú tu športové topánky Desigual na beh, tanec a iné indoor aktivity. Vo fitku na páse s topánkami Desigual urobíte aj trochu parády;) Desigual ponúka tiež športové kraťasky, tričká, sukne, mikiny, bundy, legíny a Dáše športové kúsky.

Športové kolekcie Desigual sa dá samozrejme ladiť. Kraťasky a tričko si tak môžete zladiť v rovnakom dizajne. To isté platí aj u ďalších kúskov.

Ďalšie informácie o športovú kolekciu si môžete prečítať v našom magazínu: http://magazin.differentfashion.cz/ze-sveta-mody/nova-sportovni-kolekce-desigual-jen-u-nas-na-differentfashion-cz/

Športové kolekciu Desigual môžete exkluzívne v SR nakupovať tu: http://www.differentfashion.cz/cs/113-desigual-sportovni

Publikoval: Team Different

Páčil sa vám článok?