Heureka
+421 239 183 083 (pracovné dni, 7-15)

Spolu to zvládneme!

  %27. %03. %2020      Zo sveta módy

"Sami toho zvládneme tak málo, ale keď sa spojíme, zvládneme čokoľvek."
Helen Keller

Svet sa v priebehu pár okamihov zmenil. Nikto z nás na tak veľkú prekážku nebol pripravený. Nikto nás na to netrénoval. V učebniciach o tom nikto nepísal. Koronavírus prišiel a čoskoro odíde. A my sa z toho nesmieme zblázniť.

Hlavne nesmieme prestať žiť. Musíme byť ohľaduplní, smiať sa, užívať si rodinu, podporovať slovenské firmy, robiť si radosť a premýšľať o svojich snoch. Tá situácia čoskoro pominie. Preto sme na úvod dnešného článku dali citát, ktorý podľa nás vystihuje mnohé. Predovšetkým to, že keď sa spojíme, zvládneme čokoľvek. Zvládneme aj tak veľkú prekážku, akou je koronavírus.

U nás v Differente ideme ďalej a snažíme sa pracovať na 100%, aby sme vám dokázali vyčariť úsmev na tvári. Urobili sme pár opatrení, ktoré nám pomôžu túto situáciu zvládnuť. Naši manažéri, markeťáci a customer service pracujú z domova. Preto sa vám občas môže zdať, že v pozadí počujete aj iné hlasy, hlasy našich detí. Tak nám to prepáčte, tiež sme len ľudia.

Snažíme sa pre vás robiť každý deň maximum. Vaše objednávky sa snažíme vybaviť čo najrýchlejšie, ako to len ide. Samozrejme pri tom dodržiavame tie najprísnejšie hygienické opatrenia. Všetci máme differenta rúško, rukavice a 20x denne si umývame ruky.

Naše krajčírky prenastavili stroje a šijú rúška, ktoré rozdávame do nemocníc a všetkým, ktorí to potrebujú. Len včera nám písalo asi 30 sestričiek, či by sme nejaké nezvládli spichnúť aj pre ich oddelenie. A aj vy naše krásne rúško môžete mať - dávame ho teraz ako darček ku každej objednávke nad 20 €.

Aj naši kuriéri robia všetko, čo je v ich silách, aby k vám balíček módnej radosti doputoval čo možno najrýchlejšie. Usmievajte sa na nich, sú teraz v prvej línii a zvládajú to bravúrne. A keď budete platiť viac kartou a menej na dobierku, uľahčíte im prácu.

Každý deň pre vás zhromažďujeme aktuálne informácie o dopravcoch či výdajných miestach a priebežne ich aktualizujeme u nás na e-shope. Akonáhle zistíme akýkoľvek problém, okamžite vás kontaktujeme a snažíme sa spoločne s vami vymyslieť vhodnú alternatívu. Preto sa na nás nehnevajte, keď vám zavoláme a musíme zmeniť miesto pre zaslanie vášho balíčka. Robíme to totiž pre vašu istotu, bezpečie a aby všetko prebehlo bez väčších problémov.

Veríme, že to spoločne zvládneme.

A ďakujeme vám. Naozaj veľmi. Ďakujeme za to, že aj napriek tomu všetkému ste s nami. Že si u nás urobíte sem tam radosť.

PS. Pre zhrnutie všetkých informácií sme pre vás urobili špeciálnu stránku so základnými a aktuálnymi informáciami -TU-

Publikoval: Martin Špeta

Páčil sa vám článok?